Zależy Ci na dodatkowej gotówce ale nie masz zamiaru spłacać zbyt wysokich odsetek? Nigdy nie narażaj swojego domowego budżetu na opłaty, które pochłoną znaczną część Twoich dochodów. Zarówno kredyt gotówkowy jak i pożyczka w parabanki mogą zapewnić Ci dostęp do potrzebnych pieniędzy. Musisz jednak pamiętać, że większość dostępnych usług nie będzie dla Ciebie korzystna. Sprawdzając na bieżąco ranking unikniesz wyboru oferty wyłącznie pod wpływem chwili. Wiele osób będąc w sytuacji gdy gotówka rzeczywiście jest im niezbędna decyduje się na zadłużenie w banku, który dobrze zna. Najczęściej są to jednak produkty, które z łatwością zastąpiłbyś korzystniejszymi warunkami kredytów w innych bankach. Dlatego zanim zdecydujesz się na podpisanie umowy skorzystaj z pomocy specjalistów.

Banki zwiększają opłaty

W życie weszła ustawa o podatku bankowym, ponadto przewidywane są kolejne cięcia stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej. Instytucje obawiają się także decyzji związanych z kredytami udzielonymi we frankach szwajcarskich, prawdopodobnie to banki poniosą większość kosztów przewalutowania zadłużeń. Trudny okres dla instytucji finansowych łączy się nie tylko z likwidacją części placówek, zwolnieniami pracowników ale także z kosztami przerzuconymi na Klientów.

Wyższa marża w przypadku kredytów hipotecznych, studenckich, dodatkowe opłaty za korzystanie z rachunku osobistego oraz wypłaty z bankomatów. Większość banków powoli zmienia tabele opłat swoich usług. Na wyższe koszta narażeni są także Klienci zainteresowani Kredytami gotówkowymi lub pożyczkami parabankowymi. Część opłat około kredytowych już teraz prezentuje się mniej korzystnie. Coraz częściej kredytobiorca musi zwracać uwagę na zbyt wysoką prowizję czy konieczność korzystania z innych produktów, które także wiążą się z miesięcznymi kosztami.

Najlepsze kredyty gotówkowe

Podpowiemy Ci na które zobowiązania finansowe warto zwrócić uwagę. Nie musisz niepotrzebnie tracić czasu spotykając się z pracownikami banków. Wystarczy, że mając chwilę wolnego czasu zdecydujesz się, bez wychodzenia z domu, porównać usługi. Oferujemy Ci aktualne dane dotyczące produktów i całkowicie darmowy dostęp zarówno do rankingu, kalkulatora jak i formularza.

W Lutym wyróżniamy, podobnie jak w ubiegłym miesiącu pożyczkę Eurobanku. Wypożyczka wciąż zajmuje pierwsze miejsce w rankingu kredytów na dowolny cel. To świetne zobowiązanie dla osób, które szukają łatwego i szybkiego dostępu do niewielkiej kwoty dodatkowych środków. Brak oprocentowania oraz jedyny koszt jakim jest prowizja o wysokości 10,00% pozwala zminimalizować wszystkie opłaty.

Jeżeli jednak potrzebujesz gotówki przewyższającej kwotę 15 000,00 złotych możesz zastanowić się nad Kredytem gotówkowym w BGŻ BNP Paribas. Oferta ma atrakcyjne oprocentowanie nominalne, zaledwie 5,90%, bank pobiera także prowizję za udzielenie zadłużenia, która jest równowartością 2,99% kredytu. Maksymalna kwota kredytu to 150 000,00 złotych - wartość ta jest jednak ustalana indywidualnie i zależy od zdolności kredytowej usługobiorcy. Maksymalny okres spłaty to 84 miesiące, przy czym bank gwarantuje stałą wysokość rat przez cały okres umowy. Atutem kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas jest możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania, bez ponoszenia z tego tytułu dodatkowych kosztów.

Jak prawidłowo wypełnić wniosek

Aby przyspieszyć proces związany z wszystkimi formalnościami warto wysłać wniosek dzięki któremu znacznie szybciej skontaktujesz się z pracownikami banku i dowiesz się jak prezentuje się oferta którą zaproponuje Ci bank. Zanim jednak uda Ci się porozmawiać z doradcą finansowym musisz prawidłowo wypełnić formularz. Pamiętaj, że wniosek internetowy nie zobowiązuje Cię do zaciągnięcia kredytu i może stanowić wyłącznie narzędzie do zgromadzenia potrzebnych danych. Aby prawidłowo uzupełnić wniosek wystarczy podać imię, nazwisko, numer PESEL, numer telefonu oraz kwotę zadłużenia, które Cię interesuje. Twoje dane nie zostaną wykorzystane w innym celu, zapewniamy całkowite bezpieczeństwo wszystkich Twoich personaliów.