Nie musisz odkładać w czasie swoich wymarzonych wakacji, remontu czy innych wydatków, które do tej pory nie były w zasięgu Twojej ręki bez konieczności oszczędzania przez dłuższy czas. Kredyt gotówkowy jest jednym z najprostszych sposobów zdobycia gotówki. To rozwiązanie, które nie tylko pozwoli Ci zrealizować wcześniej wyznaczony cel ale może w wielu sytuacjach uratować przed poważnymi konsekwencjami. Problemy finansowe dotykają w najmniej spodziewanych momentach, co oznacza, że nawet osoby bardzo dobrze zorganizowane mogą stanąć przed koniecznością skorzystania z pomocy finansowej jaką gwarantują banki.

Zalety pożyczki na dowolny cel

Co sprawia, że spośród wszystkich produktów bankowych, to właśnie kredyt gotówkowy cieszy się największym powodzeniem?

Zobowiązanie na dowolny cel daje tak dużą elastyczność, że Klienci którzy decydują się na złożenie odpowiedniego wniosku mają pewność, że bank nie będzie w żaden sposób ingerować w jaki sposób kredytowane pieniądze zostaną wydane. To znaczna różnica w stosunku do kredytów mieszkaniowych lub samochodowych. Udostępnione kredytobiorcy pieniądze mogą posłużyć zarówno do opłacenia bieżących wydatków jak i wykupienia kosztownej, zagranicznej wycieczki. Przeznaczenie kredytu zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji Klienta.

Ogromnym plusem kredytów gotówkowych oferowanych w bankach jest minimum opłat. Pożyczki bankowe stały się alternatywą dla bardzo drogich zadłużeń proponowanych przez firmy pożyczkowe. Oprocentowanie Twojego zobowiązania może być bardzo niskie, a wszystkie opłaty jakie Cię czekają możesz porównać dzięki RRSO, które pomoże Ci wybrać najtańszą opcję. Parabanki nie tylko oferują zobowiązania o niższej wartości ale trzeba liczyć się także ze znacznie krótszym okresem spłaty. W przypadku wielu parabanków wymagane są także tygodniowe opłaty, co w przeciwieństwie do miesięcznych rat z całą pewnością jest mniej komfortowe i w większym stopniu będzie ingerować w budżet usługobiorcy.

Które promocje warte są Twojej uwagi?

Nie wszystkie promocje zasługują na to by poświęcać im czas. Część z nich ma za zadanie tylko zwrócić uwagę Klientów, nie dając w zamian atrakcyjnych warunków. Okazuje się bowiem, że niższe odsetki wiążą się z innymi opłatami, które skutecznie zwiększają całkowity koszt zadłużenia. Będąc świadomym usługobiorcom musisz pamiętać, że minimum formalności i szybki dostęp do pieniędzy to tylko pierwszy etap związany z korzystaniem z pożyczki. Najważniejszym czynnikiem, który powinien kierować Cię w podjęciu decyzji jest rzeczywisty koszt pożyczki.

Zanim zdecydujesz się na konkretną ofertę sprawdź czy faktycznie to produkt o najlepszych warunkach. Promocyjne oferty, które obecnie znajdują się na szczycie rankingu kredytów gotówkowych zapewniają bardzo korzystny oprocentowanie, a nawet jego brak.

Eurobank reklamuje Wypożyczkę jako zadłużenie bezodsetkowe. Klient, który zaciągnie pożyczkę będzie jednak zobowiązany do spłaty prowizji o wysokości 10,00% całej wartości kredytu. Brak oprocentowania nominalnego pozwala jednak bardzo ograniczyć wydatki związane z całym zadłużeniem. Pożyczka już od dłuższego czasu nie traci na pozycji lidera w porównaniach i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Klientów. Warto jednak pamiętać, że to oferta, która posiada ograniczenia związane z maksymalną kwotą pożyczki, a także okresem spłaty. Pożyczkobiorca może ubiegać się o zadłużenie do 15 000,00 złotych, a najdłuższy okres spłaty to dokładnie 60 równych i miesięcznych rat.

Oferta, która zajmuje drugie miejsce w rankingu, który rekomendujemy wszystkim zainteresowanym zaciągnięciem pożyczki, to Kredyt Gotówkowy BGŻ BNP Paribas Polska. Choć kredyt posiada oprocentowanie nominalne (o wysokości 5,90%), a także prowizję (od 2,99%) to bank w ramach promocji zapewnia, że ostatnie 12 miesięcy spłaty możliwe będzie uniknięcie tych opłat. Kredyt umożliwia zaciągnięcie nawet 150 000,00 złotych na całkowicie dowolny cel. Kredytobiorca nie musi skorzystać z innego produktu banku lub zabezpieczać swojego zadłużenia poprzez m.in. poręczenie.