Praktycznie wszystkie promocyjne oferty banków wiążą się z warunkami, które sprawiają, że zadłużenie jest mniej elastyczne i tylko nieliczna grupa konsumentów jest w stanie cieszyć się np. korzystniejszym oprocentowaniem. Dlatego, gdy na rynku pojawia się oferta, która dotyczy praktycznie wszystkich zainteresowanych, zdecydowanie należy się z nią zapoznać i przynajmniej sprawdzić czym wyróżnia się na tle kilkudziesięciu innych produktów.

Banki cały czas starają się zmieniać swoje oferty, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Klientów i szukają sposobów na zatrzymanie stałych usługobiorców, jak i zainteresowanie swoimi produktami nowych konsumentów. Dzięki dużej różnorodności, potencjalny kredytobiorca może swobodnie dostosować zadłużenie z jakiego skorzysta do warunków jakie mu odpowiadają.

Choć najczęściej wybierane są oferty gwarantujące najniższe oprocentowanie, ważne okazuje się również to, czy bank minimalizuje formalności, a także w jakim terminie wypłaca pieniądze na konto pożyczkobiorcy. Świadomość finansowa Polaków cały czas rośnie, dzięki temu popularniejsze stały się profesjonalne rankingi i porównania produktów bankowych. Coraz mniej Klientów sięga po usługi banku tylko dlatego, że jest to instytucja którą dobrze znają.

Wszystkich czytelników portalu zachęcamy przede wszystkim do śledzenia najkorzystniejszych ofert i podejmowania decyzji, które będą atrakcyjne przez cały okres trwania umowy.

BGŻ BNP Paribas - rok bez odsetek

Sprawdź za darmo kredyt w BGŻ BNP

Kredyt gotówkowy w banku BGŻ BNP Paribas jest jednym z najlepszych zadłużeń i już od kilku miesięcy zajmuje wysokie pozycje w rankingu pożyczek konsumenckich, udzielanych przez banki. Od niedawna Paribas Bank połączył kredyt z promocją, która jest fantastycznym sposobem na obniżenie wydatków związanych z zobowiązaniem. Niezależnie od kwoty kredytu, każde zadłużenie spłacane regularnie zgodnie z harmonogramem umowy pozwala uniknąć opłacania odsetek przez ostatni rok okresu kredytowania.

Promocja nie ogranicza w żaden sposób wysokości kredytu czy maksymalnego okresu spłaty. Dzięki temu kredytobiorca niezależnie od swoich potrzeb finansowych, jest w stanie w rzeczywisty sposób zmniejszyć wydatki, w skali całkowitych kosztów. To jedna z nielicznych ofert, które pozostają tak elastyczne, mimo preferencyjnych warunków.

Maksymalna wartość kredytu gotówkowego wynosi 150 000,00 złotych, a zadłużenie można rozłożyć aż na 84 miesięczne raty. Oprocentowanie nominalne pożyczki wynosi 5,90%, Klient jest także zobowiązany do opłacenia prowizji, która jednak zależy od wielu czynników, średnia jej wartość to 7,72%. Warunkiem otrzymania zgody kredytowej jest przedstawienie dokumentów potwierdzających stałe dochody. Bank honoruje zarówno umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło, dochody płynące z prowadzenia działalności gospodarczej bądź rolniczej, a także świadczeń emerytalnych lub renty.


Bank BPH zwraca odsetki

Sprawdź za darmo kredyt w BPH

Rusza właśnie druga edycja promocji w Banku BPH. Ubiegłoroczny "Powrót odsetek" przyniósł duże korzyści zarówno instytucji, jak i zainteresowanym. Dlatego też w tym roku bank także zdecydował się uatrakcyjnić swoją ofertę kredytową. Warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji jest terminowa spłata przynajmniej 12 miesięcznych rat. Bank zwróci bowiem kredytobiorcy równowartość odsetek, które zostaną pobrane podczas rocznej spłaty zadłużenia. Gotówkę można otrzymać jeszcze w trakcie trwania umowy lub po jej zakończeniu.

Kredyt Powrót odsetek wiąże się z maksymalną kwotą która nie przekracza 20 000,00 złotych, a także okresem kredytowania wyznaczonym na maksymalnie 24 miesiące. Promocja dostępna jest do 30 czerwca bieżącego roku.