Główny Urząd Statystyczny podaje, że w tym roku dominują niewielkie zadłużenia, maksymalnie do kilkunastu tysięcy złotych. Polacy zgodnie z najnowszymi danymi zadłużają się by przeznaczyć pieniądze na drobne remonty. Mniej chętnie sięgamy po wysokie pożyczki. Wpływ na to, ma także to, że większość instytucji skupia się na promocyjnych zadłużeniach które posiadają ograniczone warunki i skierowane są do węższego grona odbiorców. Dzięki temu, że są to kredyty o mniejszej wartości, instytucje są w stanie uprościć wymagane formalności, a ryzyko finansowe ponoszone przez kredytodawcę jest niższe.

Kredyt gotówkowy nie jest w żaden sposób ograniczony pod względem przeznaczenia pieniędzy jakie otrzymasz w ramach zobowiązania. To zatem doskonała oferta dla osób, które interesują się pożyczkami pozabankowymi. Wybór zadłużenia w banku pozwoli Ci jednak znacznie zaoszczędzić ze względu na niższe opłaty. Parabanki chociaż zapewniają wypłatę pieniędzy nawet w ciągu kilkunastu minut, wiążą się z dużo wyższymi kosztami. Pożyczkobiorca musi się bowiem liczyć ze znaczną ilością opłat poza odsetkowych. Kredyt gotówkowy w banku pozwoli Ci zminimalizować wysokość miesięcznej raty, a także elastycznie dopasować okres kredytowania, to najważniejsze różnice między tymi produktami.

Atrakcyjne oferty miesiąca

Szukając najlepszego zobowiązania finansowego musisz pamiętać, że warto skorzystać z narzędzi finansowych, które bezpłatnie pomogą Ci poznać wszystkie warte uwagi pożyczki na dowolny cel. Rynek zobowiązań jest tak duży, że samodzielne poszukiwanie produktu może trwać bardzo długa, dodatkowo banki często nie udostępniają najważniejszych informacji w internecie. Bez wątpienia porównanie kredytów w dowolnym momencie poprzez stronę zajmującą się poradami finansowymi jest znacznie wygodniejsze niż długotrwałe wizyty w palcówkach banków. To nie tylko oszczędność Twojego wolnego czasu ale również pieniędzy.

W tym miesiącu zachęcamy w szczególności do zastanowienia się nad dwoma zadłużeniami. Produkty zajmują najwyższe miejsca w rankingu kredytów gotówkowych co wskazuje, że są to usługi o wyjątkowo niskich kosztach dla pożyczkobiorcy. Są to jednak rozwiązania skierowane dla różnych odbiorców, kto skorzysta z tych zadłużeń?

Eurobank

Wypożyczka, która zajmuje pierwsze miejsce w rankingu już od kilku miesięcy to pożyczka na dowolny cel, która doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które szukają niewielkiego zadłużenia i satysfakcjonuje ich kredyt o krótszym okresie spłaty. Atutem pożyczki jest brak oprocentowania nominalnego i konieczność opłacenia wyłącznie prowizji za udzielenie kredytu przez bank. Jasne warunki umowy pozwalają dokładnie poznać wartość spłaconego zadłużenia, jeszcze przed podpisaniem umowy. Wypożyczka nie jest jednak standardowym zadłużeniem na dowolny cel, Klient banku może ubiegać się wyłącznie o 15 000 złotych, a najdłuższy okres spłaty to 60 miesięcy. W porównaniu do pozostałych pożyczek, Eurobank wychodzi na przeciw oczekiwaniom jakie najczęściej stawiane są obecnie bankom.


BGŻ BNP Paribas

Równie atrakcyjny jest Kredyt Gotówkowy proponowany przez BGŻ BNP Paribas. Choć to oferta, która wiąże się zarówno z prowizją jak i tradycyjnym oprocentowaniem kredytowanych pieniędzy, są to niewielkie opłaty, a promocja banku pozwala ominąć spłatę odsetek w trakcie ostatniego roku umowy. Promocja nie ma wpływu na niższą maksymalną kwotę kredytu czy skrócenie okresu kredytowania. Dzięki temu to promocja znacznie wyróżniająca się na tle pozostałych usług, które są mniej elastyczne. Maksymalna kwota Kredytu Gotówkowego to aż 150 000 złotych, a okres spłaty wynosi standardowo 84 miesiące.

Sprawdź za darmo kredyt w BGŻ BNP