Jeżeli to dla Ciebie ostatni dzwonek by zdobyć pieniądze na wymarzone wakacje być może warto zastanowić się nad zaciągnięciem kredytu. Niewielkim kosztem możesz zyskać gotówkę, która przyda się nie tylko na dodatkowe wydatki związane z urlopem ale również w przypadku innych nieprzewidzianych problemów finansowych. Kredyt gotówkowy sprawdzi się świetnie ze względu na minimalne formalności, łatwy dostęp do tego produktu, a także niskie opłaty, dzięki którym zaoszczędzisz spłacając swoje zobowiązanie. Poświęć kilka minut i porównaj oferty banków dostępne w rankingu kredytów. Gwarantujemy najnowsze dane o usługach banków i szczegółową analizę najciekawszych ofert. Sprawdź jaki kredyt w tym miesiącu zyskał miano lidera i czy jest to najkorzystniejsza propozycja pożyczki na dowolny cel również dla Ciebie.

Najniższe oprocentowanie

Bankiem który oferuje najniższe oprocentowanie nominalne jest obecnie Raiffeisen Polbank, odsetki od udzielonego kredytu wynoszą zaledwie 4,99%. Najwyższa wartość Kredytu na Miarę to 150 000,00 złotych. Kredytobiorca by otrzymać zgodę kredytową nie musi korzystać z innych produktów banku, w tym również z ubezpieczenia, które jest dobrowolne. Raiffeisen Polbank zapewnia szybką wypłatę kredytowanej gotówki. Klient banku, po podpisaniu umowy otrzyma środki w ciągu jedno dnia roboczego. RRSO Kredytu na Miarę wynosi jednak aż 13,01%. Kredytobiorca musi się liczyć z wysoką prowizją za udzielenie pożyczki – 15,00%.

Najniższy całkowity koszt kredytu

Szukając najtańszego zadłużenia musisz mieć na uwadze jego całkowity koszt. Dlatego też przeglądając ranking kredytów gotówkowych sprawdź rzeczywistą roczną stopę procentowa. Dzięki niej w bardzo szybki sposób dowiesz się ile rzeczywiście zapłacisz za kredyt. W najnowszym rankingu pod względem RRSO najkorzystniej prezentuje się Kredyt Gotówkowy w BGŻ BNP Paribas. To oferta, która od dłuższego czasu zajmuje bardzo wysoką pozycję w porównaniu pożyczek na dowolny cel. Oprocentowanie nominalne Kredytu Gotówkowego wynosi 5,49%, natomiast prowizja za udzielenie zadłużenia to zaledwie 1,50%. Dzięki temu RRSO zadłużenia wynosi tylko 6,43%. Maksymalna kwota kredytu, udzielanego na dowolny cel przez BGŻ BNP Paribas to 150 000,00 złotych. Okres na jaki można rozłożyć spłatę zobowiązania to 7 lat, zwrot kredytu przebiega w równych, miesięcznych ratach. Kredytobiorca nie jest zobowiązany do skorzystania z innego produktu banku.

Wnioskując online zaoszczędzisz swój czas

Wypełnienie formularza przez internet pozwoli Ci skontaktować się z bankiem w bardzo krótkim czasie bez konieczności poświęcania swojego wolnego czasu na długie i nieprzyjemnie wizyty w oddziałach banków. W kilka minut wypełnisz wniosek, który wymaga wyłącznie podstawowych danych, a konsultant banku oddzwoni do Ciebie by przedstawić dokładnie ofertę w jak najkrótszym czasie.