Jesienne wydatki mogą znacznie nadszarpnąć Twój budżet. Przed zimą warto zadbać o zabezpieczenie samochodu i dokończenie wszystkich planowanych remontów. Po wakacjach Twoje finanse mogą wymagać wsparcia z zewnątrz. Jednak zanim skorzystasz z kredytu lub pożyczki zastanów się jakie oferty Cię interesują i czego dokładnie oczekujesz. Przeanalizuj nie tylko swoje potrzeby ale również możliwości finansowe. Od tego będzie zależało nie tylko to jak szybko otrzymasz kredytowane pieniądze także jak przebiegać będzie cały okres kredytowania. Ilość i wysokość rat będzie zależeć przede wszystkim od tego jaką umowę podpiszesz, dlatego podejmij najlepszą decyzję i nie rezygnuj z możliwości porównania dostępnych ofert. Poświęć kilka minut by przynajmniej poznać te produkty, który wyróżniane są ze względu na wyjątkowo atrakcyjne warunki.

Najniższe oprocentowanie?

Nie zawsze najniższe oprocentowanie nominalne kredytu zapewnia minimalne opłaty. Na koszt kredytu składa się więcej czynników o których należy pamiętać, a przede wszystkim mieć je na uwadze wybierając produkt. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania pozwoli Ci dokładnie sprawdzić ile zapłacisz za skorzystanie z pożyczki i określić, czy to oferta, która będzie w stanie pomóc Ci bez ponoszenia żadnych nieprzyjemnych konsekwencji m.in. pod postacią zbyt wysokich rat miesięcznych.

Coraz więcej instytucji zachęca do podjęcia decyzji o kredycie gotówkowym poprzez promocyjne oferty jakie pojawiają się wśród dostępnych produktów. Brak prowizji, zwolnienie z opłaty przygotowawczej, a także obniżenie oprocentowania. Dzięki temu możesz bez trudu wybrać ofertę, która okaże się znacznie atrakcyjniejsza od standardowych usług. O czym jednak należy pamiętać przed podpisaniem umowy kredytowej? Zastanów się i przeanalizuj wszystkie warunki które musi wypełnić kredytobiorca. Obniżenie części kosztów bardzo często generuje inne opłaty, które warto mieć na uwadze. Szczególnie niewielkie koszta, z pozoru nie zmieniające w żaden sposób kredytu mogą okazać się uciążliwe w trakcie spłaty zadłużenia, podwyższając całkowity koszt nawet o kilka procent.

W tym miesiącu polecamy

Kredyt Gotówkowy dostępny w BGŻ BNP Paribas nie zajmuje pierwszego miejsca w rankingu kredytów na dowolny cel pod względem wysokości oprocentowania. Wyróżniamy jednak właśnie ten produkt ze względu na najniższy całkowity koszt kredytu. RRSO zobowiązania przedstawia tę ofertę jako najtańszą w całym zestawieniu. Oprocentowanie nominalne tego kredytu wynosi 5,49% podczas gdy pozostałe, około kredytowe opłaty są wyjątkowo niskie. Kredytobiorca zapłaci wyłącznie 1,5% prowizji, dodatkowo bank nie przewiduje opłaty przygotowawczej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi zaledwie 6,43%, to aż 6,58% mniej niż w przypadku Kredytu na miarę, zajmującego pozycję lidera w rankingu.

Jeśli podejmiesz decyzję o zobowiązaniu, pamiętaj, że masz możliwość złożyć wniosek online, dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas. Wypełnij formularz i oczekuj na szybki kontakt zwrotny ze strony banku.