Grudzień to czas kiedy chętniej sięgamy do portfela, który staje się coraz szczuplejszy ze względu na wydatki, których często nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Okres świąteczny to czas w roku gdy chcemy przekazać bliskim wymarzone prezenty i nie liczymy się z każdą wydaną złotówką. Aby nie martwić się budżetem możesz skorzystać z korzystnego kredytu. Jeszcze przez kilka tygodni możemy się cieszyć bardzo niskim oprocentowaniem nominalnym, choć ustąpienie deflacji zwiastuje, że w najbliższym czasie kredyty podrożeją. Jest to zatem najlepsza okazja do tego by złożyć wniosek i podpisać umowę, która uchroni Cię przed kosztowną spłatą kredytu. Sprawdź które banki oferują najtańsze zobowiązania i wypełnij niezobowiązujący wniosek by ubiegać się o pieniądze których Ci brakuje.

Kredyt gotówkowy bez ograniczeń

Chęć skorzystania z dodatkowej gotówki wiąże się nie tylko z troską o to by spłata zadłużenia była jak najkorzystniejsza ale również konieczność zadbania o to by sam proces uzyskania pieniędzy. Ważne by oferta nie wiązała się z ograniczeniami, przez które będziesz zmuszony zaciągnąć niższy niż planowany kredyt, lub spłacić go w krótszym terminie. To ważne aspekty umowy kredytowej, które często są zmieniane w przypadku usług promocyjnych. Warto zatem zwrócić na to uwagę i wybrać takie zadłużenie, które będzie w pełni odpowiadało Twoim osobistym potrzebom i możliwościom.

Jeżeli na realizację swoich planów potrzebujesz większego kredytu, właśnie o taki się ubiegaj. Warunkiem jego otrzymania będzie wyłącznie zdolność kredytowa oraz historia Twoich zadłużeń. Zdecyduj się na taką umowę, która pozwoli Ci spłacić zobowiązanie elastycznie, zgodnie z tym jakiej wysokości raty będą dla Ciebie miesięcznie odpowiednie, tak by nie martwić się o płynność finansową.

Najkorzystniejsze oferty - Grudzień 2016

Niski koszt całkowity, wysoka maksymalna kwota kredytu oraz długi okres spłaty? Możesz połączyć wszystkie te warunki w jednym kredycie. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut i poznasz oferty które polecamy wszystkim użytkownikom naszego portalu.

Alior Bank - Pożyczka 5% z gwarancją

Maksymalna kwota pożyczki na dowolny cel wynosi aż 200 000,00 złotych, a okres na jaki można rozłożyć raty wynosi 120 miesięcy. To najelastyczniejsza oferta kredytowa pod tym względem na rynku. Ogromnym atutem jest także niskie oprocentowanie nominalne, które wynosi tylko 5,00%, ponadto Alior Bank nie przewiduje opłaty przygotowawczej ani prowizji. Osoba ubiegająca się o pożyczkę nie jest zobowiązana do skorzystania z innych usług banku.

BGŻ BNP Paribas - Kredyt Gotówkowy

Kredyt dostępny w BGŻ BNP Paribas jest ofertą, która także zasługuje na uwagę ze względu na niskie oprocentowanie, które wynosi tylko 5,49%. Prowizja banku za udzielenie kredytu to 1,50%, Klient nie poniesie jednak kosztów związanych z przygotowaniem wszystkich dokumentów. Maksymalna kwota zadłużenia to 150 000,00 złotych, podczas gdy najdłuższy okres przez jaki możesz spłacać kredyt gotówkowy to 84 miesiące.