Twój urlop zbliża się wielkimi krokami, a ty nie masz możliwości, by zapewnić sobie wakacje, o których marzysz? Rozwiązaniem może być kredyt gotówkowy z atrakcyjnym oprocentowaniem. Wybierając ofertę na dowolny cel, która pozwala zdobyć pieniądze w krótkim czasie, masz szansę zdobyć dodatkowe środki nie tylko na zagraniczny wyjazd z rodziną, ale także inne wydatki, które pojawią się na twoim horyzoncie.

Czy kredyt na dowolny cel jest kosztowny?

Szukając zadłużenia, warto brać pod uwagę całkowity koszt usługi. Weryfikując oprocentowanie nominalne, prowizję, opłatę przygotowawczą oraz wszystkie pozostałe koszty związane w jakiś sposób z kredytem gotówkowym, będziesz mieć pewność, że wybrana przez ciebie usługa faktycznie zasługuje na uwagę.

Analizując aktualnie dostępne kredyty, możesz przekonać się, że oferta pożyczek bankowych jest bardzo atrakcyjna pod względem oprocentowania. Dzięki utrzymującej się rekordowo niskiej stopie referencyjnej Narodowego Banku Polskiego wszystkie oferty finansowe gwarantują niskie oprocentowanie i zapewniają korzystną wysokość odsetek.

RRSO - pamiętaj o całkowitym koszcie kredytu

Zanim jednak uznasz, że wybrana przez ciebie oferta kredytowa będzie najlepsza, upewnij się, że zweryfikujesz ją pod kątem RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania. RRSO pozwala określić całkowity koszt podjętego zobowiązania.

Na naszej stronie znajdziesz bezpłatny ranking kredytów, który zawiera informacje o RRSO ofert, możesz dzięki temu w ciągu kilku minut, bez wychodzenia z domu porównać wybrane zadłużenia i zdecydować, która z usług faktycznie jest atrakcyjna pod względem wszystkich opłat około kredytowych.

Gdzie złożyć wniosek o kredyt gotówkowy?

Polecamy skorzystać z oferty kredytu gotówkowego w Citi Banku Handlowym. Pożyczka gotówkowa, oferowana przez ten bank, posiada aktualnie najniższe RRSO, a wszystko to dzięki małej stopie procentowej i bardzo korzystnej prowizji, jaką pobiera bank za udzielenie pożyczki. Oprocentowanie nominalne oferty Citi Banku wynosi tylko 5,99%, a prowizja stanowi 6,00%.

Maksymalna kwota, o jaką może ubiegać się kredytobiorca to 150 000,00 złotych. Dużym atutem oferty jest fakt, że spłatę kredytu można rozłożyć nawet na 120 rat, co może podwyższyć zdolność kredytową wnioskującego o pożyczkę.

Oferta pozwala skorzystać z ubezpieczenia kredytu, jednak bank nie wymaga tego od swoich klientów.

Citi Bank Handlowy dodatkowo gwarantuje brak opłaty przygotowawczej, dzięki czemu oferta jest korzystniejsza pod względem finansowym.

Czy wysłanie wniosku online jest bezpieczne?

Na naszej stronie znajdziesz elektroniczne wnioski, dzięki którym szybko skontaktujesz się z wybranymi bankami. Czy wypełnienie takiego formularza jest bezpieczne? Wniosek online wymaga podania podstawowych informacji, w tym numeru PESEL, numeru telefonu oraz miejsca zamieszkania. Wniosek posiada jednak dodatkowe zabezpieczenia, zapewniamy także, że wypełniony formularz trafi bezpośrednio do banków, które cię zainteresowały.