Potrzebujesz dodatkowych środków finansowych, ale nie chcesz martwić się wysokimi ratami? Twój kredyt może zagwarantować ci bardzo szybki dostęp do gotówki, na której ci zależy, jednocześnie gwarantując bardzo atrakcyjny okres kredytowania i niewielkie raty, których nie odczujesz w trakcie spłaty.

Przed wybraniem oferty możesz jednak skorzystać z porównania kredytów, które znajdziesz na naszej stronie. Dzięki temu przekonasz się gdzie wnioskować o zobowiązanie, oczekując najatrakcyjniejszych warunków.

Aktualny ranking kredytów gotówkowych

Chcesz sprawdzić przynajmniej kilka najpopularniejszych ofert kredytowych? Nie musisz poświęcać na to wielu dni, czy godzin. Wystarczy ci kilkanaście minut i czas, który poświęcisz na porównanie kredytów gotówkowych dzięki najpopularniejszemu narzędziu finansowemu. Ranking kredytów gotówkowych pozwala w błyskawiczny sposób zapoznać się z nawet kilkunastoma zadłużeniami.

Korzystając z rankingu, możesz sprawdzić całkowity koszt proponowanych przez banki ofert, a także zaznajomić się z warunkami, które towarzyszą poszczególnym usługom. Dzięki temu podejmiesz dużo korzystniejszą decyzję, a twój kredyt okaże się tańszy, niż przypuszczasz.

Z rankingu kredytów gotówkowych możesz skorzystać całkowicie darmowo, w dowolnym dla siebie czasie i miejscu. Wystarczy kilka minut, które możesz poświęcić na porównanie rankingu oraz dostęp do internetu.

Najlepsza oferta w tym miesiącu

Możemy podpowiedzieć ci, który kredyt gotówkowy w tym miesiącu jest liderem rankingu kredytów na dowolny cel. Jeśli szukasz oferty o niskim oprocentowaniu, a dodatkowo liczysz na atrakcyjny całkowity koszt zadłużenia, to oferta Citi Banku Handlowego z pewnością zwróci twoją uwagę. To usługa, której RRSO wynosi zaledwie 9,39%, a kredytobiorcy nie muszą obawiać się dodatkowych opłat, czy ukrytych warunków zadłużenia.

Maksymalna kwota, o jaką może ubiegać się kredytobiorca, decydując się na Pożyczkę Gotówkową w Citi Banku, to 150 000,00 złotych. Trzeba jednak na uwadze mieć to, że bank zweryfikuje zdolność kredytową usługobiorcy i na tej podstawie ustali, o jaką kwotę może ubiegać się dany klient. Maksymalny termin spłaty kredytu to aż 120 miesięcy, a raty kredytu są stałe przez cały termin trwania umowy między kredytobiorcą i bankiem.

Klient zainteresowany ubezpieczeniem kredytu może skorzystać z pakietów, które oferowane są bezpośrednio w banku, nie jest to jednak wymagane do otrzymania zgody kredytowej.

Skontaktuj się z konsultantem banku bez wychodzenia z domu

Chcesz lepiej poznać ofertę kredytową i porozmawiać z pracownikiem banku, by móc usłyszeć warunki oferty dostosowane do twojej sytuacji finansowej? Wypełnij wniosek o kredyt, który dostępny jest na naszej stronie. Wysyłając formularz, nie masz obowiązku skorzystać z oferty, a zapewni ci szybki kontakt z pracownikiem banku, który będzie mógł przekonać cię do wybrania usługi.