Od wielu miesięcy deflacja trwająca w całej Europie miała ogromny wpływ na gospodarkę oraz wszystkie dostępne produkty finansowe. Osoby ubiegające się o kredyty mogły śledzić przez ostatnie miesiące wysyp bardzo atrakcyjnych ofert, o wyjątkowo niskim oprocentowaniu nominalnym. Na mniejsze korzyści mogli liczyć wszyscy Klienci zainteresowani produktami oszczędnościowymi. Lokaty oferowały w minionym roku rekordowo niskie odsetek. Kredyty gotówkowe cieszyły się ogromnym powodzeniem i zgodnie z danymi udostępnionymi przez Główny Urząd Statystyczny już co drugi Polak posiada drobne zadłużenie. Niski całkowity koszt pożyczek z pewnością przyczynił się do tego, że w roku 2016 mając kłopoty finansowe chętniej decydowaliśmy się na podpisanie umowy w banku niż skorzystanie m.in. z oferty parabanków.

Możemy spodziewać się podniesienia stóp procentowych

Jeżeli inflacja utrzyma się na takim poziomie jaki odnotowano obecnie, prawdopodobnie jeszcze w pierwszym kwartale tego roku Rada Polityki Pieniężnej zdecyduje się na podwyższenie stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego.

Co dokładnie oznacza to dla kredytobiocy? Instytucje finansowe będą miały możliwość zwiększyć oprocentowanie nominalne, a co się z tym wiąże wzrośnie całkowity koszt zaciągniętego zadłużenia. Aby dokonać najlepszego wyboru zawsze porównuj dostępne oferty pod względem rzeczywistej rocznej stopy procentowej. Dbając o jak najniższy koszt jaki poniesiesz w trakcie trwania umowy, zapewnisz sobie komfort i uchronisz przed dodatkowymi problemami finansowymi.

Podjęcie decyzji o kredycie właśnie teraz będzie atrakcyjniejsze ze względu na znacznie niższe opłaty. Jeżeli wiesz, że dodatkowe pieniądze będą Ci potrzebne, nie wahaj się, prawdopodobnie to ostatnia okazja do tego by podpisać umowę i zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Gdzie złożyć wniosek o kredyt?

Nie masz pomysłu na to w jakim banku starać się o kredyt gotówkowy? Konkurencja banków faktycznie może wprowadzić w dezorientację, szczególnie jeżeli nie śledzisz na bieżąco ofert jakie są wprowadzane.

W tym miesiącu chcemy zainteresować Pożyczką 5% z gwarancją, która dostępna jest w Alior Banku. Możesz ubiegać się nawet o 200 000,00 złotych, a okres spłaty to maksymalnie 120 miesięcy. Kredytobiorca nie musi martwić się o prowizję lub konieczność skorzystania z innych ofert Alior Banku ponieważ zadłużenie dostępne jest dla wszystkich usługobiorców. Atutem oferty jest brak opłaty dodatkowej w przypadku wcześniejszego uregulowania zobowiązania, a także możliwość zaciągnięcia pożyczki bez zaświadczenia o dochodach w przypadku pożyczki nie przekraczającej 4 000,00 złotych. Pożyczka 5% z gwarancją, zapewnia stałe raty przez cały okres trwania umowy.

Jak szybko otrzymasz pieniądze?

Decydując się na wypełnienie wniosku dostępnego online możesz spodziewać się bezpośredniego kontaktu z pracownikiem banku w najbliższym czasie. Po przedstawieniu oferty i spełnieniu wszystkich formalności gotówka na Twoim koncie pojawi się nawet w ciągu jednego dnia. To świetne rozwiązanie gdy szukasz możliwości by szybko podreperować swój budżet. Nie musisz zatem przepłacać za usługi oferowane przez firmy pożyczkowe, gdyż kredyty proponowane w bankach są równie łatwo dostępne.