Twój budżet okazał się za mały na ilość wydatków jakie pojawiły się w ostatnim czasie w Twoim życiu? Nawet osoby, które są świetnie zorganizowane pod względem finansów stają przed problemem, który wymaga zaciągnięcia zadłużenia i wsparcia finansowego w jak najkrótszym czasie. Kredyt gotówkowy jest tak uniwersalnym produktem, że możesz skorzystać z tej oferty dostosowując jej warunki do swoich możliwości i wymagań. Warto skorzystać ze sprzyjającego oprocentowania, które pozwala zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy podczas spłaty zadłużenia.

Jeżeli nie wiesz na jaką ofertę się zdecydować koniecznie zapoznaj się z rankingiem kredytów jaki udostępniamy wszystkim czytelnikom naszej strony. Całkowicie bezpłatnie porównasz oprocentowanie kredytów dostępnych na rynku, a także znajdziesz wszystkie niezbędne informacje z którymi warto zapoznać się przed odjęciem decyzji o pożyczce.

TOP 3 pożyczki gotówkowe

Najwyżej oceniane w rankingu zadłużenia gwarantują doskonałe warunki nie tylko w momencie ubiegania się o kredyt ale przede wszystkim podczas całego okresu spłaty. Porównaj oprocentowanie, a także całkowity koszt kredytu czy maksymalny okres kredytowania. Wszystkie te czynniki będą miały ogromny wpływ na to z jakim komfortem będziesz korzystać z zadłużenia zaciągniętego w banku. Zadbaj nawet o szczegóły, które pozornie nic nie zmieniają, z czasem może się jednak okazać się, że są niezbędne i wraz z rozwoje sytuacji mogą znacznie ułatwić Ci spłatę pożyczki.

Poniżej przybliżamy trzy oferty, które aktualnie nie mają równej sobie konkurencji. To zdecydowanie najlepszy kredyty gotówkowe, warte polecenia, o których musisz dowiedzieć się więcej przed złożeniem wniosku.

  • Pożyczka 5% z gwarancją oferowana przez Alior Bank zachęca wysoką maksymalną kwotą pożyczki, do 200 000,00 złotych oraz długim okresem spłaty do 120 miesięcy. Niskie oprocentowanie oraz brak dodatkowych opłat sprawiają, że Alior Bank zajmuje pierwsze miejsce w rankingu kredytów na dowolny cel już od dłuższego czasu. Warto pamiętać, że ubiegając się o kredyt o wartości nie wyższej niż 4 000,00 złotych bank wydaje decyzję o kredycie wyłącznie na podstawie osobistego oświadczenia o dochodach.

  • Kredyt Gotówkowy w BGŻ BNP Paribas zapewnia bardzo niskie RRSO zadłużenia, dodatkowo gwarantując szybką decyzję o przyznaniu kredytu i błyskawicznej wypłacie pieniędzy na konto usługobiorcy. Maksymalny okres spłaty to 84 miesiące, a najwyższa kwota o jaką może ubiegać się Klient banku to 150 000,00 złotych.

  • Pożyczka Gotówkowa w Citi Banku Handlowym podobnie jak zadłużenie w BGŻ BNP Paribas dotyczy zadłużenia nie przekraczającego kwoty 150 000,00 złotych i maksymalnego okresu kredytowania wynoszącego 84 miesiące. Bank Handlowy oferuje minimum formalności i wypłatę kredytu nawet tego samego dnia w którym zostanie podpisana umowa.

Korzystaj z atrakcyjnego oprocentowania

Oprocentowanie stóp Narodowego Banku Polskiego wciąż pozostaje na rekordowo niskim poziomie. To okazja, która pozwala na zaciągnięcie kredytu bez zbędnych kosztów i cieszenie się niskim RRSO pożyczki. Warto mieć na uwadze to, że deflacja została już wyparta, a rozwój gospodarki i rosnąca inflacja mogą mieć wpływ na decyzję Rady Polityki Pieniężnej o podniesieniu referencyjnych stóp procentowych NBP.