Kwietniowe wydatki przerastają Twój domowy budżet? Nadchodzące święta, wiosenne remonty czy niespodziewana naprawa samochodu lub sprzętu domowego faktycznie mogą uszczuplić zawartość Twojego konta, a nawet przekroczyć jego wartość. Najłatwiejszym rozwiązań w trudnej sytuacji finansowej będzie skorzystanie z pożyczki gotówkowej. Dzięki minimalnej ilości formalności na Twoje konto pieniądze wpłyną nawet tego samego dnia, w którym podpiszesz umowę.

Pieniądze możesz wykorzystać na dowolny cel, a bank nie będzie oczekiwać od Ciebie informacji na ten temat w momencie ubiegania się o zobowiązanie. Oznacza to, że możesz kredyt przeznaczyć m.in. na uregulowanie swoich bieżących opłat czy nawet zakup samochodu. Zależy to wyłącznie od Ciebie.

Pożyczka w banku - korzyści o których warto wiedzieć

Kredyt gotówkowy jest atrakcyjną ofertą, szczególnie jeżeli potrafisz skorzystać, że wszystkich atutów tej usługi. Produkty dostępne w bankach znacznie różnią się od kosztownych i trudnych w spłacie pożyczek parabankowych. Firmy pożyczkowe zapewniają niewielkie zadłużenia, a okres ich spłaty to maksymalnie kilka tygodni, musisz się liczyć także z tym, że parabank będzie naliczał dodatkowe opłaty, często nie informując o nich w momencie zawierania umowy.

Znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem jest skierowanie się o pomoc finansową do banku, który gwarantuje wyższą maksymalną kwotę zadłużenia, dostosowaną do Twojej zdolności kredytowej oraz nawet kilkuletnią spłatę w miesięcznych ratach. Oznacza to, że możesz elastycznie dostosować warunki do swoich indywidualnych możliwości i maksymalnie obniżyć miesięczny koszt zadłużenia.

Możesz za dodatkową opłatą skorzystać z ubezpieczenia kredytu, a część banków udostępnia wakacje kredytowe nawet po pierwszym roku regularnego spłacania. Aby otrzymać kredyt nie musisz martwić się koniecznością skorzystania z innych usług banku czy ukrytymi opłatami.

Najlepsza pożyczka miesiąca - Alior Bank

Pożyczka 5% z gwarancją, dostępna w Alior Banku jest ofertą atrakcyjną zarówno dla osób, które zadowolą się niewielkim kredytem jak i planują znacznie większe wydatki. Maksymalna kwota o jaką może ubiegać się Klient Alior Banku to aż 200 000,00 złotych. Bank zweryfikuje Twoją zdolność kredytową, a także sprawdzi historię wcześniejszych zadłużeń. Możesz jednak liczyć na decyzję kredytową nawet w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku, który dostępny jest także w wersji online, co pozwoli na zaoszczędzenie czasu i zrobienie tego w dowolnej dla Ciebie chwili.

Pożyczka 5% z gwarancją jest wyjątkowo elastyczna jeżeli pod uwagę bierzemy okres spłaty. Kredytobiorca może wybrać maksymalnie 120 miesięczny okres uregulowania zobowiązania, dzięki czemu nawet kredyt o wyższej kwocie będzie rozłożony na niewielkie raty, które opłacisz bez większych problemów.

Aby dowiedzieć się więcej możesz wypełnić wniosek, dostępny na naszej stronie. Wszystkie informacje otrzymasz bezpośrednio od pracownika banku, a wypełnienie formularza nie obliguje Cię do zaciągnięcia kredytu.