Potrzebujesz pieniędzy, a na Twoim koncie brak środków? Rodzina nie jest w stanie Ci pomóc i nie chcesz zadłużać się firmach pożyczkowych oferujących wysokie opłaty? Na takie problemy często jedynym rozwiązaniem jest kredyt gotówkowy. Od lat zainteresowanie właśnie tej usługi rośnie z roku na rok. Banki coraz chętniej organizują promocje, a rywalizacja wśród zadłużeń tego typu nie ustaje. Reklamy w telewizji, a także billboardy kuszą zapewnieniami, że każda oferta jest właśnie tą z której musisz skorzystać bo jest nie tylko najtańsza ale także najłatwiejsza w uzyskaniu. Czy rzeczywiście każda oferta jest tak atrakcyjna jak gwarantują bankierzy? Oczywiście, że nie. Jednak wśród tych kosztowniejszych usług możesz znaleźć kredyt o atrakcyjnych warunkach, który pozwoli Ci szybko otrzymać dostęp do potrzebnej gotówki, a także zaoszczędzić na spłacie ze względu na niższe RRSO. Przekonaj się, które oferty polecamy i wybierz zadłużenie, spełniające Twoje oczekiwania. Ranking pożyczek pomoże Ci w przejrzysty sposób porównać wszystkie usługi, dzięki czemu nawet w ciągu kilku minut podejmiesz decyzję, której nie będziesz żałować.

Jak szukać dobrego zadłużenia?

Nie wiesz czym kierować się przy wyborze zobowiązania? Zanim podpiszesz umowę zwróć uwagę na szczegóły oferty, które będą miały wpływ na cały okres kredytowania. Ranking kredytów sprawdzaj pod odpowiednim kątem, nie tylko zwracając uwagę na oprocentowanie nominalne ale całkowity koszt zadłużenia. To wartość od której zależeć będzie zarówno wysokość miesięcznych rat jak i całej kwoty jaką wpłacisz na rachunek banku w ramach spłaty zobowiązania.

Możesz skorzystać z podstawowej wersji rankingu kredytów lub wyszukać ofert poprzez zaawansowane opcje. Ranking podstawowy ogranicza się tylko do podania kwoty o jaką się ubiegasz oraz okresu przez jaki chcesz spłacić kredyt. Wyszukiwanie zaawansowane umożliwia wybór zestawienia zgodnie z Twoimi oczekiwaniami względem oprocentowania, wysokości prowizji, a także dodatkowych opłat i warunków wymaganych do otrzymania zgody kredytowej.

Warto zwracać uwagę na rzeczywistą roczną stopę oprocentowania i to na tej podstawie określać atrakcyjność oferty. Wiele instytucji finansowych oferuje bardzo niskie oprocentowanie ale w zamian oczekują wyższych opłat przygotowawczych oraz prowizji, dodatkowo pojawiają się koszta związane z utrzymaniem rachunku bankowego czy ubezpieczeniem kredytu.

TOP 3 oferty

Aktualnie możemy polecić trzy oferty godne zainteresowania. Są to produkty, które zachęcają przede wszystkim bardzo niskimi opłatami, a także elastycznością warunków. To istotne szczególnie jeśli chcesz by proces spłaty kredytu nie był dla Ciebie niemal nieodczuwalny i nie powodował kolejnych problemów finansowych.

Na pierwszym miejscu w rankingu znajduje się Pożyczka 5% z gwarancją, oferowana przez Alior Bank. To zobowiązanie, które zapewnia nie tylko najniższe RRSO (5,12%) ale dodatkowo pozwala na zaciągnięcie pożyczki o kwocie sięgającej aż 200 000,00 złotych, a spłatę można rozłożyć nawet na 120 miesięcznych rat.

Ofertą, która niewiele ustępuje liderowi rankingu jest Kredyt Gotówkowy w BGŻ BNP Paribas. RRSO tego kredytu wynosi zaledwie 6,43%. Bank zapewnia szybką decyzję kredytową i udzielenie zadłużenia zarówno nowym jak i stałym Klientom banku. Maksymalna kwota o jaką może ubiegać się pożyczkobiorca to 150 000,00 złotych. Spłatę można zaplanować na 84 równe, miesięczne raty.

Na trzecim miejscu prezentujemy ofertę Pożyczki gotówkowej Citi Banku Handlowego. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania tego produktu finansowego wynosi 6,50%. Podobnie jak w przypadku oferty BGŻ BNP Paribas, maksymalna kwota pożyczki to 150 000,00 złotych, a najdłuższy okres spłaty to 84 miesiące. Citi Bank Handlowy gwarantuje szybką decyzję kredytową i dostęp do pieniędzy nawet tego samego dnia w którym zostanie podpisana umowa.