Szukasz sposobu na rozwiązanie swoich problemów finansowych ale nie chcesz ryzykować podpisaniem umowy, która będzie dla Ciebie nieatrakcyjna i przede wszystkim kosztowna. By zwiększyć swoją szansę na wybór, który spełni Twoje oczekiwania skorzystaj z porad, których udzielamy całkowicie darmowo. Poza artykułami możesz swobodnie korzystać z rankingu kredytów gotówkowych oraz kalkulatora kredytów. To narzędzia, dzięki którym wybór oferty przestanie być dla Ciebie problematyczny, a w zaledwie kilka minut poznasz warunki nawet kilkunastu ofert banków. Nie tracąc czasu przekonasz się ile zapłacisz wybierając konkretną usługę, mając na uwadze nie tylko oprocentowanie nominalne ale rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Pozwoli to na świadomy wybór i przekonanie się, które pożyczki dostępne w bankach są związane z licznymi opłatami dodatkowymi, o których banki nie informują m.in. w swoich reklamach.

Sprawdź RRSO

Oprocentowanie kredytu wydaje Ci się atrakcyjnie niskie? Promocja w banku zachęca do tego by podpisać umowę bez porównania jej z innymi ofertami? A może potrzebujesz dostępu do gotówki w jak najkrótszym czasie i nie chcesz go tracić na wielogodzinne porównywanie ofert na oficjalnych stronach banków.

Wysoka prowizja, opłata przygotowawcza, a także koszt związany z ubezpieczeniem, prowadzeniem rachunku osobistego czy nawet spłatą kredytu przed terminem, wszystko to będzie miało ogromny wpływ na przebieg okresu spłaty zadłużenia. Jeżeli bank nie udziela informacji o tych wszystkich parametrach może się okazać, że po podpisaniu umowy koszt pożyczki będzie wyższy niż było to podane wcześniej.

By uniknąć takiej sytuacji koniecznie zapoznaj się z rzeczywistą roczną stopą oprocentowania. Poznasz całkowity koszt kredytu, jednocześnie dowiadując się ile wyniesie Cię miesięczna rata, dzięki czemu z łatwością zaplanujesz swój budżet i określisz, która z dostępnych ofert będzie odpowiednia.

Informacje, które Cię interesują znajdziesz bez problemu dzięki rankingowi dostępnemu na naszej stronie. Jeżeli zależy Ci na jak najniższej racie możesz ustalić by ranking wyświetlał wyniki zgodnie z Twoimi preferencjami np. od najniższych miesięcznych rat dla kredytu o ustalonej wartości.

Najatrakcyjniejsza oferta miesiąca

Wybraliśmy przykładową pożyczkę gotówkową, której kwota wynosi 10 000,00 złotych, a okres spłaty rozbity jest na 48 miesięcznych, równych rat.

Po przeanalizowaniu rankingu rzuca się w oczy oferta, która dzięki swoim wyjątkowo atrakcyjnym warunkom pozostawia pozostałe usługi daleko w tyle. Jest to Pożyczka 5% z gwarancją, dostępna w Alior Banku. Zgodnie z przykładowym zadłużeniem, rata zobowiązania wynosiłaby miesięcznie zaledwie 230,00 złotych. Klient może cieszyć się bardzo niskim RRSO, które wynosi zaledwie 5,12% przy czym bank nie przewiduje ukrytych opłat, a samo oprocentowanie nominalne stanowi 5,00% udzielonej pożyczki. To doskonały przykład na to, że możliwy jest wybór kredytu, który zapewni Ci doskonałe warunki i szybki dostęp do potrzebnych pieniędzy.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Pożyczce 5% z gwarancją koniecznie sprawdź nasz pełen ranking i poznaj szczegóły dotyczące oferty, którą polecamy.