Wakacje w pełni, sezon urlopów i wycieczek trwa. Jeżeli brakuje Ci pieniędzy ale nie chcesz rezygnować z letniego wypoczynku to właśnie kredyt gotówkowy może okazać się produktem, który zapewni Ci dostęp do pieniędzy, których tak bardzo potrzebujesz. Gotówkę możesz mieć na rachunku osobistym nawet w ciągu jednego dnia. Jednak zanim podpiszesz umowę, poświęć czas na znalezienie oferty, która zagwarantuje najniższe raty i będzie łatwa w spłacie, dzięki czemu zyskasz nie tylko kredytowane pieniądze ale także najlepsze warunki. Sprawdź kredyty gotówkowe na naszej stronie, a zyskasz dodatkowo więcej wolnego czasu. Ominie Cię samodzielne szukanie ofert i ich porównywanie. Bez większych kłopotów przekonasz się ile wynosi RRSO najpopularniejszych zobowiązań, a jeżeli zdecydujesz się na konkretną ofertę możliwe będzie wysłanie internetowego formularza.

Tani kredyt - jak wybrać najlepszą ofertę?

Martwisz się tym, że wybierając kredyt ciężko będzie Ci go spłacić? Mając świadomość swoich możliwości finansowych i korzystając z naszej pomocy uchronisz się od niekorzystnych wyborów. Pamiętaj by nie podejmować decyzji o kredycie bez wcześniejszego porównania usług. Nawet jeżeli bank zapewnia Cię, że to najniższe oprocentowanie może okazać się, że rata będzie podwyższona dodatkowymi opłatami. Warto zwracać uwagę na wszystkie koszty, aby sobie to ułatwić wystarczy porównać RRSO kredytów i wybrać te produkty, które faktycznie zachęcają niewielkim kosztem całkowitym.

Ranking kredytów gotówkowych, dostępny na portalbankowy.info zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Przekonaj się które oferty banków rzeczywiście są zachęcające i wybierz ofertę najlepszą dla siebie. Wystarczy, że w odpowiednio ustawisz parametry kredytu, kwotę pożyczki jaka Cię interesuje, a także zbliżony okres kredytowania. Oferty w rankingu możesz pogrupować według swoich upodobań, od najniższego oprocentowania, najniższej prowizji, a także najniższego RRSO. Warto zainteresować się szczególnie tym ostatnim czynnikiem i poświęcić kilka minut na zapoznanie się z najlepszymi zadłużeniami na dowolny cel.

Gdzie otrzymasz najtańszy kredyt?

Dla przykładu porównaliśmy zadłużenie o wartości 15 000,00 złotych, które rozłożone byłoby na 60 równych rat. Dzięki temu ranking kredytów wytypował nam najlepsze zadłużenia, pokazując nie tylko oprocentowanie nominalne ale także prowizję, RRSO oraz kwotę miesięcznej raty.

Zdecydowanym liderem wśród dostępnych ofert jest Alior Bank. Pożyczka 5% z gwarancją posiada najkorzystniejsze RRSOo wysokości 5,12%. Wpływ ma na to niewielkie oprocentowanie nominalne i praktycznie brak opłat dodatkowych. Klient decydując się na pożyczkę o wartościach jakie zostały przykładowo podane zapłaci miesięcznie tylko 264,00 złote.

Należy jednak pamiętać, że oferta przewiduje zadłużenia sięgające nawet 200 000,00 złotych, a najdłuższy okres kredytowania to aż 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Aby przekonać się jakie warunki zostaną zaproponowane Tobie, możesz wypełnić internetowy formularz i skontaktować się z pracownikiem banku. Nie zobowiązujesz się w ten sposób do podpisania umowy i możesz to potraktować wyłącznie jako szansę na zdobycie dodatkowych informacji.