Chcesz poznać najlepsze oferty kredytowe ale nie masz czasu by śledzić na bieżąco wszystkie zmiany w ofertach finansowych i nie chcesz tracić godzin na liczne wizyty w bankach i porównywanie zadłużeń, które w każdej instytucji przedstawiane są jako najlepsze rozwiązanie. Obiektywna ocena i możliwość poznania warunków kilkunastu ofert jednocześnie to ogromne ułatwienie, które oferujemy całkowicie bezpłatnie wszystkim czytelnikom naszej strony. Ranking kredytów gotówkowych jest najłatwiejszym sposobem by szybko uzyskać informacje o najciekawszych usługach, a także umożliwia porównanie kilku ofert i wybór zadłużenia, które będzie najodpowiedniejsze do potrzeb i możliwości finansowych kredytobiorcy. Poświęć kilka minut i przekonaj się, które kredyty gotówkowe są warte Twojego zainteresowania.

Oferty, które polecamy na jesienne wydatki

Ranking zadłużeń na dowolny cel aktualizowany jest systematycznie dzięki czemu poznasz nawet najnowsze promocje i oferty, które dopiero pojawiły się na rynku, a mogą stanowić konkurencję dla usług, które przez długi czas zajmowały najwyższe miejsca w rankingach zobowiązań. Jeżeli szukasz kredytu to zachęcamy do porównania kilku produktów bankowych i sprawdzenia czym się różnią, a także jakich kosztów musisz spodziewać się jako przyszły usługobiorca związany z bankiem umową.

Poniżej prezentujemy krótkie opisy dwóch najkorzystniejszych kredytów gotówkowych tego miesiąca. Sprawdź czy warunki tych ofert są dla Ciebie atrakcyjne.

Pożyczka 5% z gwarancją w Alior Banku już od długoego czasu jest numerem jeden na liście kredytów na dowolny cel. To oferta, która zainteresuje nawet najbardziej wymagających. Niskie opłaty, szybka decyzja kredytowa i przede wszystkim elastyczny okres spłaty i wysoka maksymalna kwota zadłużenia. Wnioskując o zobowiązanie Klient może ubiegać się nawet o 200 000,00 złotych. Ogromnym atutem oferty jest brak prowizji za udzielenie kredytu, co znacznie obniża całkowity koszt zobowiązania.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas jest równie atrakcyjnym zadłużeniem, które wyróżnia się pod względem braku opłaty przygotowawczej. Bank zapewnia minimum formalności i możliwość otrzymania kredytu gotówkowego nawet w ciągu kilkunastu minut. Maksymalna kwota zadłużenia to 150 000,00 złotych. Bank umożliwia spłatę kredytu przed terminem ustalonym w umowie, nie oczekując od kredytobiorcy dodatkowych opłat z tego tytułu.

Kwota kredytu zależy od Twojej zdolności kredytowej

Nawet 200 000,00 złotych w ramach kredytu gotówkowego na dowolny cel? Tak to możliwe, jednak zanim wypełnisz wniosek i podasz taką sumę jako kwotę którą chcesz uzyskać pamiętaj, że bank dostosuje maksymalną wartość zobowiązania do Twojej zdolności kredytowej. Oczekując zbyt wysokiego zadłużenia, niedopasowanego do Twoich możliwości możesz spodziewać się odmownej decyzji banku. Weź pod uwagę swoje dochody, a także fakt ile realnie w miesiącu będziesz w stanie wydać na spłatę pożyczki. Dzięki temu uchronisz się przed kredytem, który mógłby sprawić duże kłopoty finansowe.