Ilość wydatków przerasta Twój budżet, a nie możesz odłożyć ich w czasie? Zastanów się nad pożyczką gotówkową, dzięki której bez problemów zdobędziesz potrzebne pieniądze, nie martwiąc się o wysokie opłaty. Umowę kredytową możesz podpisać nawet w ciągu jednego dnia, zatem dostęp do gotówki jest bardzo ułatwiony, co związane jest z minimalnymi formalnościami. Myślisz nad tym czy wybrać zadłużenie dostępne w banku lub parabanku? W tym artykule podpowiemy Ci gdzie warto złożyć wniosek, by usługa odpowiadała Twoim wymaganiom. Nie musisz tracić czasu na wielogodzinne porównywanie ofert gdyż z naszą pomocą zrobisz to nawet w kilka minut. Oferujemy rzetelne i aktualne informacje, które pomogą Ci podjąć decyzje o zobowiązaniu nawet jeżeli nie masz doświadczenia z tego typu usługami i trudniej jest Ci zdecydować o podpisaniu umowy.

Bank czy parabank?

Jeżeli myślisz o najkorzystniejszej pożyczce na rynku zdecydowanie zwróć swoją uwagę na produkty bankowe. Bank sprawdzi Twoją zdolność kredytową i historię zadłużeń ale możesz oczekiwać znacznie niższych kosztów i warunków, które ułatwią Ci spłatę całego zobowiązania.

Pożyczki parabankowe zachęcają błyskawicznym dostępem do pieniędzy. Trzeba jednak pamiętać, że to udogodnienie wiąże się z licznymi warunkami, które mogą po podpisaniu umowy być niekorzystne dla domowego budżetu. Parabanki wyznaczają maksymalną kwotę pożyczki na niewielką kwotę, którą należy spłacić w krótkim terminie, w miesięcznych lub tygodniowych ratach. Oprocentowanie jest dużo wyższe niż w przypadku ofert bankowych, a Klient musi dodatkowo liczyć się z opłatami opołopożyczkowymi, które bardzo często znacznie podnoszą koszt pożyczki.

Kredyt w banku zdecydowanie pozwoli Ci zaoszczędzić, dodatkowo zapewniając elastyczny okres spłaty i minimalny koszt całkowity. Dlatego jeżeli posiadasz zdolność kredytową, to właśnie w banku ubiegaj się o pożyczkę na dowolny cel.

Najlepsza pożyczka miesiąca

Ilość ofert kredytów gotówkowych może zaskoczyć. Praktycznie wszystkie banki na Polskim rynku oferują zadłużenia na dowolny cel. Która z ofert gwarantuje najlepsze warunki? Aktualnie Pożyczka 5% z Alior Banku, której RRSO wynosi zaledwie 5,12%. Dzięki temu kredytobiorca uniknie dodatkowych opłat, spłacając praktycznie tylko kredytowaną kwotę i niewielkie odsetki. Dodatkowo atutem jest możliwość zaciągnięcia kredytu o maksymalnej kwocie aż 200 000,00 złotych podczas gdy najdłuższy okres spłaty to 120 miesięcy. Warunki pożyczki są wyjątkowo elastyczne i zainteresują nawet najbardziej wymagających Klientów. Jeżeli chcesz o ofercie dowiedzieć się więcej zanim zdecydujesz się wypełnić wniosek i zacząć ubiegać o pożyczkę, koniecznie sprawdź szczegóły oferty, dostępne na naszej stronie. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut, a z całą pewnością dowiesz się wszystkiego co pozwoli Ci podjąć świadomą decyzję o zobowiązaniu finansowym.