Świąteczne wydatki przerosły Twoje możliwości, a w portfelu brakuje gotówki? Jeszcze teraz możesz skorzystać z pożyczki gotówkowej i uratować swój budżet. Podpisując umowę z bankiem otrzymasz pieniądze nawet tego samego dnia. Jeżeli ciężko Ci podjąć decyzję o zobowiązaniu, to właśnie na naszej stronie możesz porównać usługi oferowane przez banki. Ranking dostępnych kredytów ułatwi Ci poznanie kosztów zadłużeń, a także warunki uzyskania pożyczki i ich spłaty. Przekonaj się na podstawie rzetelnych informacji gdzie zapłacisz mniej i złóż wniosek by skontaktować się bezpośrednio z pracownikiem banku. Z naszą pomocą pieniądze otrzymasz nawet w ciągu jednego dnia, co oczywiście jest istotne szczególnie teraz, gdy do świąt i końca roku zostało już tak mało czasu.

Niskie oprocentowanie

Martwisz się, że podpisanie umowy kredytowej zwiąże Cię z umową na długie miesiące, a rata będzie zbyt wysoka do Twoich możliwości finansowych? Kredyty posiadają obecnie rekordowo niskie oprocentowanie, dobry wybór pożyczki zapewni Ci łatwą spłatę, niemal nieodczuwalną dla Twojego budżetu. Aby się przekonać, że zadłużenie zaciągnięte teraz rzeczywiście jest atrakcyjne, sprawdź ranking kredytów i porównaj oprocentowanie ofert, a także RRSO zobowiązań. Możesz zdziwić się jak obecne oferty konkurencyjne są względem usług bankowych jeszcze kilka lat temu. Banki walczą o nowych usługobiorców nie tylko pod względem niższych opłat ale także korzystniejszych umów, wystarczy, że poświęcisz kilka minut, by skorzystać z porad publikowanych na naszej stronie oraz narzędzi finansowych, które bezpłatnie udostępniamy naszym czytelnikom.

Najlepsza oferta

W grudniu polecamy w szczególności Pożyczkę 5% z gwarancją, dostępną w Alior Banku. To usługa, która uniwersalnie zainteresuje osoby, które liczą na niewielki kredyt, jak i Klientów którzy potrzebują większego wsparcia finansowego. Maksymalna kwota pożyczki o jaką można wnioskować w Alior Banku to 200 000,00 złotych. Poza niskim kosztem całej pożyczki, ogromnym atutem jest możliwość dostosowania spłaty zobowiązania, nawet w ciągu 120 miesięcy. Tym sposobem możliwe jest zmniejszenie miesięcznych rat i uzyskanie większej zdolności kredytowej. Bank gwarantuje stałą ratę przez cały okres trwania umowy, co jest świetnym warunkiem mając na uwadze, że już w nadchodzącym roku, stopy procentowe NBP zostaną podniesione.

Zadłużenie do kwoty 4 000,00 złotych można otrzymać bez zaświadczenia o zatrudnieniu, wystarczy osobiste poświadczenie o dochodach. Atutem jest również dostępność oferty, zarówno dla stałych Klientów Alior Banku, jak i nowych usługobiorców. Oferta dostępna jest elektronicznie dzięki czemu wystarczy wypełnić wniosek online, bez wychodzenia z domu i tracenia czasu. By prawidłowo wypełnić formularz, wystarczy podać imię, nazwisko, numer telefonu na który pracownik banku oddzwoni, kwotę jaka jest Ci niezbędna oraz numer PESEL. Cała procedura jest bezpieczna, trwa kilka minut, a konsultant wybranej instytucji skontaktuje się z Tobą nawet w ciągu piętnastu minut.