Nowy rok bardzo często związany jest z nowymi celami, które chcemy osiągnąć. Jeżeli do zrealizowania swoich planów niezbędna jest Ci dodatkowa gotówka, być może to właśnie kredyt gotówkowy pozwoli Ci szybko i bez wysokich kosztów, pokryć nadchodzące wydatki. Zanim jednak zdecydujesz się podpisać umowę kredytową, zastanów się jakie warunki będą dla Ciebie najodpowiedniejsze i pozwolą zaoszczędzić na spłacie zobowiązania. Myślisz, że to niemożliwe, a kredyt zawsze wiąże się z wysokimi opłatami? Przekonaj się, że nie musisz przepłacać nawet decydując się na pożyczkę gotówkową. Wszystko jednak zależy od Twoich chęci i czasu jaki poświęcisz na podjęcie decyzji, dotyczącej zobowiązania, którego potrzebujesz. Dzięki naszym poradom, a przede wszystkim dostępowi do rankingu kredytów na dowolny cel w krótkim czasie zyskasz pewność, która z dostępnych ofert jest najlepsza dla Ciebie.

Najniższe RRSO

Wybór kredytu najczęściej zdeterminowany jest wysokością oprocentowania konkretnej oferty. Wielu Klientów banków wciąż sugeruje się wyłącznie nominalnym oprocentowaniem, co może doprowadzić do przykrego zderzenia z rzeczywistym kosztem pożyczki. Jak uchronić się przed zbyt wysokimi opłatami? Uniwersalną radą jest sprawdzenie Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania. Na naszej stronie bez trudu poznasz całkowity koszt kredytów i świadomie wybierzesz oferty, które spełniają Twoje kryteria. Obszerna wiedza o warunkach ofert bankowych pozwoli Ci wysłać wniosek kredytowy i przyspieszyć cały proces ubiegania się o dodatkowe środki finansowe. Gotówka może znaleźć się na Twoim koncie nawet tego samego dnia w którym podpiszesz umowę z bankiem.

Które oferty gwarantują najniższe RRSO? Porównanie kredytów w rankingu jednoznacznie wskazuje, że to Alior Bank, proponując Pożyczkę 5% z gwarancją. RRSO, które poza oprocentowaniem nominalnym określa także koszt prowizji oraz ubezpieczenia wynosi zaledwie 5,12%. Dla przykładu sprawdziliśmy wysokość miesięcznej raty, kredytu o wysokości 20 000,00 złotych i okresie kredytowania rozłożonym na 60 miesięcy. Klient Alior Banku miesięcznie płaciłby tylko 377,00 złotych, podczas gdy kolejna oferta, BGŻ BNP Paribas, odnotowana na drugim miejscu rankingu, wyznacza ratę o wartości 388,00 złotych.

Pieniądze szybko na Twoim koncie

Minimum formalności i możliwość wnioskowania o kredyt online pozwalają znacznie skrócić oczekiwanie na pieniądze. Dzięki temu kredyty gotówkowe stały się realną alternatywą dla osób, które wybierały oferty parabanków oczekując szybkiego dostępu do gotówki. Banki nie tylko oferują niższe oprocentowanie ale także dużo atrakcyjniejszą spłatę kredytu, w dostosowanym okresie czasu. Pożyczka w parabanku to ogromne ograniczenia, zaczynając od niskiej kwoty zobowiązania po krótki okres spłaty, sięgający maksymalnie kilku tygodni lub miesięcy. Dlatego też posiadając zdolność kredytową, wybór usługi tradycyjnego banku będzie dużo korzystniejszy.