Kredyt gotówkowy stał się najpopularniejszym produktem finansowym ostatnich miesięcy. Klienci banków coraz częściej decydują się na taką formę zadłużenia. Co sprawia, że zobowiązanie na dowolny cel przyciąga tak wielu chętnych? Kredyty gotówkowe oferują wiele atutów, które dla szerokiego grona usługobiorców mają kluczowe znaczenie podczas wyboru usługi finansowej. W tym artykule dowiesz się jakie cechy wyróżniają pożyczki w bankach i co możesz wykorzystać na swoją korzyść. Łatwiej podejmiesz decyzję o zadłużeniu i będziesz mieć pewność, że wybór konkretnej oferty jest dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Najważniejsze cechy kredytu gotówkowego

Kredyt gotówkowy jest ofertą dedykowaną Klientom banków, którzy potrzebują gotówki w krótkim czasie, bez zbędnych formalności i określania celu na jaki zaciągane jest zobowiązanie. W przeciwieństwie do pozostałych ofert, kredytobiorca może po otrzymaniu gotówki na swoje konto dowolnie wykorzystać pieniądze.

Formalności związane z wydaniem decyzji kredytowej i podpisaniem umowy są maksymalnie zminimalizowane, dzięki czemu umowę możesz podpisać nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście ma to wpływ na szybką wypłatę środków, co z pewnością zainteresuje osoby, które potrzebują pieniędzy od ręki.

Co sprawia, że kredyt gotówkowy jest niepowtarzalną ofertą i warto się zastanowić nad wyborem właśnie takiego rozwiązania swoich finansowych problemów?

  • Niski całkowity koszt kredytu - W przeciwieństwie do pożyczek parabankowych, unikniesz licznych opłat dodatkowych, a oprocentowanie kredytu wciąż zależne jest od rekordowo niskich stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego.

  • Bez poręczycieli i zabezpieczenia finansowego.

  • Krótki czas wydania decyzji kredytowej - Minimum formalności przyczynia się do ułatwionej procedury wydania decyzji oraz podpisania samej umowy.

  • Wysoka maksymalna kwota kredytu - Banki oferują kredyty gotówkowe do wartości nawet 200 000,00 złotych.

  • Długi okres kredytowania - Kredyty gotówkowe są bardzo elastycznie pod względem ustalania terminów spłaty oraz określania okresu kredytowania, w wielu przypadkach banki pozwalają na rozłożenie spłat nawet w ciągu 10 lat. Warto zaznaczyć, że dłuższy okres kredytowania to wyższa zdolność kredytowa i mniejsze opłaty miesięczne.

Możliwość wysłania wniosku online

Udogodnieniem związanym z kredytami gotówkowymi jest oszczędność czasu jaką można zyskać korzystając z rankingu kredytów gotówkowych oraz wysyłając wniosek kredytowy online. Formularz wypełnisz w ciągu kilku minut, a pracownik banku skontaktuje się z Tobą nawet tego samego dnia. Poznasz ofertę dostosowaną do Twojej sytuacji i możliwości. Nie musisz się jednocześnie martwić o bezpieczeństwo swoich danych, formularze są zabezpieczone, a wszystkie dane będą przekazane wyłącznie do wybranego banku. Zachęcamy jednak w pierwszej kolejności do zapoznania się z ofertami znajdującymi się w rankingu kredytów i porównania warunków między instytucjami.