Korzyści z bankowości elektronicznej są ogromne, szczególnie dla młodych osób, które chętniej sięgają po nowe rozwiązania i łatwiejsze wypełnienie formalności, bez konieczności odbycia wizyty w banku. Oszczędność czasu, pieniędzy, a także duża elastyczność usług mogą jednak zachęcić nawet największych przeciwników technologii. Wypełnienie wniosku drogą elektroniczną pozwala unikną długich kolejek w bankach i utraty nawet wielu godzin na poznanie samej oferty kredytowej. W przypadku usług online, możesz w dowolnym dla siebie miejscu i czasie wypełnić odpowiedni wniosek i poczekać na kontakt ze strony banku. To nic nie kosztuje, a dodatkowo nie zobowiązuje do podpisania umowy kredytowej. Poniżej możesz poznać najlepiej zapowiadające się oferty kredytów gotówkowych tego miesiąca.

Najlepsza pożyczka tej zimy

Chcesz płacić mniej i cieszyć się niskimi ratami podczas trwania umowy? Korzystając z naszej wiedzy oraz rankingu kredytów będziesz mieć realną szansę na zmniejszenie kosztów jakie poniesiesz. W tym miesiącu najlepszą ofertą wśród zadłużeń na dowolny cel jest Pożyczka 5% z gwarancją, która dostępna jest w Alior Banku.

Jak wskazuje sama nazwa zadłużenia, oprocentowanie pożyczki wynosi tylko 5,00%, bank nie pobiera prowizji za udzielenie pożyczki, jednak usługobiorca musi liczyć się z opłatą przygotowawczą, która pobierana jest jednorazowo. Maksymalna kwota zadłużenia to aż 200 000,00 złotych, przy czym każdy usługobiorca będzie sprawdzony pod względem zdolności kredytowej i na tej podstawie, zostanie wydana decyzja o udzieleniu pożyczki o konkretnej wartości.

Alior Bank zapewnia bardzo dobre warunki pod względem rozłożenia rat. Najdłuższy okre na jaki można zaplanować spłatę Pożyczki 5% z gwarancją, to aż 120 miesięcy. Dzięki temu oferta wychodzi na przeciw Klientom, którzy chcą zmniejszyć do minimum swoje opłaty i zainteresowani są dłuższą spłatą zobowiązania. Warto pamiętać, że wcześniejsza spłata pożyczki nie wiąże się z dodatkową prowizją.

Pieniądze w krótkim czasie na Twoim koncie

Wysyłając wniosek z pomocą naszej strony możesz błyskawicznie skontaktować się z pracownikiem banku i ustalić szczegóły ofert z jakiej skorzystasz. To pozwala na oszczędność czasu i zmniejszenie formalności. Coraz więcej banków zapewnia dostęp do gotówki nawet w tym samym dniu, w którym zostanie zawarta umowa. Co oznacza, że Klienci mogą cieszyć się potrzebną gotówką w bardzo krótkim czasie. To alternatywa, dla osób, które do tej pory musiały korzystać z usług parabanków. Produkty bankowe wypadają na ich tle jednak zdecydowanie korzystniej pod względem całkowitego kosztu i znacznie elastyczniejszych warunków.

Kredyt gotówkowy sprawdzi się w wielu sytuacjach, które wymagają od Ciebie szybkiej reakcji finansowej. Pamiętaj, by sprawdzać dostępne oferty i zawsze kieruj się produktami, które nie naliczają dodatkowych opłat, gwarantując najlepsze RRSO.