Największą zaletą kredytu gotówkowego jest minimalna ilość formalności, które muszą zostać wypełnione przed udzieleniem zadłużenia Klientowi banku. To rozwiązanie dzięki któremu pieniądze znajdą się w zasięgu Twojej ręki szybciej niż myślisz. Nie musisz decydować się na ofertę parabanku, która zapewnia natychmiastową gotówkę ale jednocześnie okaże się kosztowna i nieelastyczna. Aktualnie oferty banków są dużo korzystniejsze i zapewniają niższy koszt, a także dużo łatwiejsze warunki spłaty. Jeżeli zastanawiasz się w jaki sposób szybko skontaktować się z bankiem, by nie tracić swojego czasu, to właśnie wniosek wysłany online może okazać się najlepszym rozwiązaniem Twojego problemu finansowego. Skorzystaj z naszych porad i zaoszczędź swój czas oraz pieniądze.

Bezpieczeństwo Twoich danych

Wypełniając wniosek o kredyt gotówkowy musisz podać dane, które bank wykorzysta do sprawdzenia Cię jako potencjalnego Klienta. Konieczne jest zatem wpisanie imienia, nazwiska, numeru PESEL, kwoty kredytu na którym Ci zależy, a także poprawnego numeru telefonu. Tylko w ten sposób konsultant banku będzie miał możliwość oddzwonić do Ciebie i przedstawić szczegóły oferty kredytowej, dopasowanej do Twojej sytuacji oraz potrzeb.

Wniosek dostępny na naszej stronie zostanie wykorzystany wyłącznie w celu przekazania wypełnionych danych do banku, którego ofertę chcesz poznać lub z niej skorzystać. Wszystkie dane są zatem bezpieczne. Dodatkowo pamiętaj, że bankowość online również posiada zabezpieczenia i wnioskowanie o kredyt właśnie w ten sposób nie jest w żaden sposób ryzykowne dla elektronicznych Klientów.

Wypełnienie wniosku online ma wiele zalet, przede wszystkim oszczędność czasu, ale często jest to także oszczędność pieniędzy. Wybór oferty kredytowej dzięki porównaniu dostępnych usług i pewność, że produkt ma najniższe RRSO, to najłatwiejszy sposób na oszczędność podczas wyboru zadłużenia. Aby się o tym przekonać, koniecznie sprawdź ranking kredytów gotówkowych i przeanalizuj warunki dostępnych usług.

Najlepsze oferty

Kredyty gotówkowe, które w tym miesiącu są warte uwagi to oferty, które poza niskim oprocentowaniem zapewniają także brak wysokich opłat dodatkowych. Dzięki temu, Twoje zobowiązanie może faktycznie być dużo tańsze i sprawiać mniej kłopotów podczas spłaty. Dobre warunki umowy będą ogromnym atutem przez cały okres kredytowania.

Polecamy ofertę Alior Banku oraz BGŻ BNP Paribas, RRSO tych zobowiązań nie przekracza 7,00%. Alior Bank zapewnia długi okres kredytowania, sięgający aż 120 miesięcy, a także wysoką kwotę kredytu, nawet do 200 000,00 złotych. Oferta BGŻ BNP Paribas wyróżnia się możliwością wcześniejszej spłaty zobowiązania, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, a także skorzystania z bardzo wygodnych wakacji kredytowych. Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się o tych kredytach więcej, zachęcamy do sprawdzenia rankingu kredytów gotówkowych oraz pełnych opisów prezentowanych zobowiązań.