Brakuje Ci gotówki, a wydatków wciąż przybywa? Kredyt gotówkowy może rozwiązać Twoje tymczasowe problemy finansowe. Jednak zanim zdecydujesz się na pożyczkę w banku koniecznie sprawdź co na tym możesz zyskać i jak ustrzec się przed niekorzystnymi umowami. Z naszą pomocą poznasz wszystkie haczyki stosowane przy umowach kredytowych i porównasz oferty pod względem najatrakcyjniejszych kosztów całkowitych. Dużo łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o zadłużeniu, a dodatkowo możesz mieć pewność, że wybrana oferta będzie spełniała w 100% swoje założenie, bez zbędnych opłat. Zapewniamy dużą dawkę wiedzy o ofertach banków, a także praktyczne porady dla kredytobiorców.

Najlepsze zadłużenia pod względem RRSO

Chcemy wyróżnić trzy oferty kredytów gotówkowych, które poza niskim oprocentowaniem zapewniają przede wszystkim niską rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. To najlepszy sposób, by zaoszczędzić na spłacie kredytu i mieć gwarancję, że miesięczne raty nie będą zbyt wysokie dla Twojego domowego budżetu.

Przyszli kredytobiorcy mogą zainteresować się ofertami Alior Banku, BGŻ BNP Paribas oraz Citi Banku Handlowego. Wszystkie te oferty zapewniają RRSO poniżej 10,00%. Najatrakcyjniejszą ofertą jest Pożyczka 5% z gwarancją proponowana przez Alior Bank, a tuż za nią na drugim miejscu w naszym rankingu znajduje się Kredyt Gotówkowy udzielany przez BGŻ BNP Paribas. W przypadku pierwszego zobowiązania RRSO wynosi zaledwie 5,12%, a kolejna oferta gwarantuje całkowity koszt kredytu o wysokości 6,43%. Ostatnią z wyróżnionych ofert jest Pożyczka gotówkowa Citi Handlowego, która posiada RRSO o wysokości 9,66%. Mimo wyższych kosztów, zobowiązania wciąż prezentuje się atrakcyjnie mając na uwadze szybką wypłatę gotówki i długi okres spłaty. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o dostępnych ofertach kredytów gotówkowych, koniecznie poświęć kilka minut na analizę zadłużeń w rankingu pożyczek na naszej stronie.

Czego unikać wybierając kredyt gotówkowy?

Przed wyborem zobowiązania koniecznie sprawdź warunki umowy pod względem dodatkowych opłat, a także warunków spłaty. Coraz częściej banki zachęcają swoich Klientów możliwością skorzystania z wakacji kredytowych czy wcześniejszej spłaty pożyczki, bez ponoszenia kosztów w postaci wyższej prowizji. Po otrzymaniu zgody kredytowej możesz także liczyć na szybki dostęp do pieniędzy. Warto jednak zwrócić uwagę na wysokość prowizji za udzielenie kredytu, opłaty przygotowawczej czy kosztów związanych z ubezpieczeniem. Mogą one znacznie zwiększyć Twoje wydatki i niespodziewanie spowodować kłopoty w regularnej spłacie wyznaczonych przez bank rat. Przeanalizuj swoją sytuację finansową i pod tym względem dobieraj odpowiednie zadłużenie.