Masz w tym miesiącu w planach więcej wydatków niż zazwyczaj, a Twój budżet nie jest w stanie pokryć wszystkich wydatków? To sytuacja która spotyka wiele osób, niezależnie od umiejętności zarządzania, czy nawet systematycznego oszczędzania. W takiej sytuacji najłatwiejszym ale także najtańszym jest kredyt gotówkowy, który udzielany jest na całkowicie dowolny cel.

Sprawdzenie rankingu kredytów gotówkowych jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na wielogodzinne przeglądanie ofert kredytów. Wystarczy Ci kilka minut, by dobrze zaznajomić się z dostępnymi usługami i sprawdzić, który z dostępnych kredytów będzie pasować do Twoich oczekiwań względem produktu finansowego. Na naszej stronie znajdziesz pełny ranking kredytów, który systematycznie jest aktualizowany i gwarantuje obiektywne opisy dostępnych ofert.

Najlepsze kredyty na dowolne wydatki

Decyzja o kredycie jest istotna z powodu okresu przez jaki obowiązywać będzie umowa z bankiem. Dbając o korzystną umowę będziesz mieć pewność, że cały okres kredytowania nie będzie problematyczny i uregulowanie zadłużenia nie spowoduje, że Twój budżet na tym ucierpi.

W marcu możemy wyróżnić dwie oferty, które zapewniają wyjątkowo niskie RRSO. Są to zadłużenia oferowane przez Alior Bank oraz BGŻ BNP Paribas. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania obu tych kredytów nie przekracza wartości 7,00%. Dzięki temu, Klient może mieć pewność, że są to zadłużenia o najniższym koszcie. Na pierwszym miejscu w rankingu od dłuższego czasu znajduje się Pożyczka 5% z gwarancją, która poza niskim RRSO (5,12), gwarantuje elastyczną spłatę, rozłożoną maksymalnie na 120 rat oraz wysoką maksymalną kwotę zobowiązania. Natomiast Kredyt Gotówkowy, dostępny w BGŻ BNP Paribas posiada RRSO o wysokości 6,43% jednocześnie zapewniając minimum formalności, długi okres spłaty oraz kwotę kredytu dostosowaną do możliwości usługobiorcy.

Pieniądze szybko dostępne na Twoim rachunku

Mała ilość formalności pozwala na dużo szybsze otrzymanie zgody kredytowej, a także znacznie krótszy czas oczekiwania na przelew pieniędzy na konto. Klienci, którym zależy na szybkim dostępie do dodatkowych środków będą zainteresowani złożeniem wniosku online, który zapewnia szybki kontakt z bankiem, nawet bez wychodzenia z domu. Nie musisz decydować się w ten sposób na zadłużenie ale z całą pewnością będzie Ci łatwiej poznać wszystkie warunki oferty, która będzie przygotowana indywidualnie dla Ciebie.

Aby wysłać prawidłowo formularz, wystarczy wypełnić wniosek podstawowymi danymi, które zostaną zweryfikowane przez bank, by móc już w kontakcie telefonicznym przedstawić pełną ofertę, zgodną z możliwościami kredytobiorcy. Wysłanie formularza online jest bezpieczne, wniosek ma dodatkowe zabezpieczenia, a Twoje dane trafiają wyłącznie do banków, których oferty Cię zainteresowały.