Podpisanie umowy kredytowej nie musi oznaczać, że od teraz obowiązywać Cię będą wysokie opłaty i Twój budżet znacznie zmaleje. Dobrze podjęta decyzja finansowa może jednak przynieść Ci więcej korzyści i ułatwienie w spłacie zadłużenia. Jak wybrać najlepszą ofertę? Bez wątpienia zachęcamy do sprawdzenia rankingu kredytów, który opublikowany jest na nasze stronie, a także zainteresowaniu się poradami, które publikowane są systematycznie na łamach naszego portalu internetowego. Oferujemy darmowe porady, dzięki którym poznasz najlepsze oferty kredytów, a także dowiesz się, które banki oczekują wyższych opłat niż konkurencja. Tym samym dużo szybciej i korzystniej, otrzymasz potrzebne Ci pieniądze.

Najniższe RRSO - nie przegap tej oferty

Dzięki niskiej stopie procentowej Narodowego Banku Polskiego, kredytobiorcy wciąż mogą cieszyć się bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem. Wybierając ofertę, która nie przewiduje opłat dodatkowych, które aktualnie w wielu przypadkach znacznie zwiększają koszt udzielonego zobowiązania. Martwisz się tym, że podpiszesz ofertę o zbyt wysokim koszcie całkowitym? Zanim wybierzesz usługę, skup się na rocznej rzeczywistej stopie oprocentowania. Ułatwi Ci to poznanie całkowitego kosztu kredytu, łącznie z prowizją oraz opłatą przygotowawczą.

W tym miesiącu możemy wyróżnić jedną z ofert, która zapewnia bardzo niskie RRSO i gwarantuje łatwiejszą spłatę kredytu niż pozostałe oferty zadłużeń na dowolny cel. BGŻ BNP Paribas od dłuższego czasu oferuje Kredyt Gotówkowy, który w rankingu kredytów gotówkowych zajmuje pierwsze miejsce. Niskie oprocentowanie, a co ważniejsze niskie RRSO o wartości 9,36% zapewnia doskonałe warunki. Ogromnym atutem usługi jest wybór długiego okresu spłaty, dzięki czemu możesz podwyższyć swoją zdolność kredytową, a także obniżyć miesięczne raty. Plusem jest także szansa na zobowiązanie o wysokiej wartości, nawet do 150 000,00 złotych. Trzeba jednak pamiętać, że maksymalna kwota kredytu obliczana jest indywidualnie, zgonie z możliwościami każdego Klienta banku.

Przed podpisaniem umowy

Przeanalizuj ofertę banku i nie podpisuj umowy przed uzyskaniem pewności, że dobrze znasz wszystkie warunki obowiązujące po jej podpisaniu. Wielu kredytobiorców podpisuje dokumenty bez wcześniejszego sprawdzenia jakie adnotacje znajdują się w umowie i czego mogą spodziewać się m.in. w przypadku wcześniejszej spłaty zobowiązania. Warto poświęcić kilka minut, dopytać o szczegóły konsultanta w banku i cieszyć się wiedzą, która może się przydać, by korzystniej zaplanować cały okres uregulowania zadłużenia finansowego.

Nawet kilka minut poświęconych na zdobycie dodatkowych informacji może mieć znaczenie. Najlepszym przykładem jest możliwość porównania ofert kredytowych z pomocą rankingu. Wybierając ofertę wyłącznie na podstawie reklam, można zdecydować się na mniej korzystną opcję. Porównanie kosztów online nie tylko jest szybkie i intuicyjne, ale co ważniejsze, bezpłatne.