Oferty kredytowe, umożliwiające ubieganie się o gotówkę online, znacznie wpłynęły na minimalizację formalności i skrócenie okresu, w jakim Klient oczekuje na decyzję kredytową, wydawaną przez instytucje finansowe. Kredyt gotówkowy jest dostępny nawet w ciągu jednego dnia, co pozwala konkurować ze znacznie kosztowniejszymi pożyczkami w parabankach. Wnioskując o zadłużenie online, oszczędzisz nie tylko pieniądze ale także czas. Wystarczy kilka minut, by wypełnić formularz i czekać na kontakt ze strony banku. W zależności od czasu, w jakim wyślesz wniosek, możesz spodziewać się rozmowy telefonicznej z przedstawicielem banku, nawet w ciągu kilku minut. Poświęć kilka minut i sprawdź, który produkt, dostępny aktualnie na rynku może być dla Ciebie rozwiązaniem, którego poszukujesz.

Unikaj zbędnych kosztów

Ubezpieczenie kredytu, konieczność utrzymania rachunku online, które generuje miesięczne koszta, a może wysoka prowizja, jaką pobiera bank w ramach udzielenia zadłużenia? Nawet najbardziej niepozorne opłaty, będą miały wpływ na całkowity koszt kredytu, który powinien być jak najniższy, by cieszyć się atrakcyjnymi warunkami. Przeglądając oferty kredytowe w rankingu, skup się na rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania, dzięki, której dowiesz się, ile rzeczywiście zapłacisz za pożyczkę. Twój kredyt nie musi być kosztowny, jednak dużo zależy od Twojego zaangażowania i wyboru kredytu świadomie, korzystając z narzędzi finansowych.

Jak szybko otrzymasz kredyt?

Pieniądze nawet w ciągu jednego dnia? To możliwe. Większość ofert, które aktualnie oferowane są przez banki, zapewnia bardzo szybką wypłatę gotówki. Nie musisz obawiać się wielu czasochłonnych formalności, poza wypełnionym wnioskiem, banki oczekują od kredytobiorców wyłącznie osobistego oświadczenia lub zaświadczenia wydanego przez pracodawcę, o stałym źródle dochodów. Bank na podstawie zebranych danych może obliczyć zdolność kredytową Klienta, a dzięki danym z Biura Informacji Kredytowej, sprawdzić historię kredytową każdej osoby ubiegającej się o zadłużenie.

Wysyłając wniosek online, możesz znacznie skrócić czas, który dzieli Cię od zdobycia gotówki. Ułatwiony kontakt z bankiem, pozwala na szybsze podjęcie decyzji o zawarciu umowy, a także udostępnienie wszystkich informacji, wymaganych do wstępnego wydania decyzji kredytowej.

Najlepsza oferta maja 2018

Kredyt Gotówkowy w BGŻ BNP Paribas jest aktualnie najlepszą ofertą, gwarantującą pieniądze na całkowicie dowolny cel. RRSO kredytu o wysokości 10 000,00 złotych, rozłożony na 48 miesięcy, wynosi zaledwie 9,36%. Niski koszt zawdzięczamy atrakcyjnemu oprocentowaniu oraz prowizji, przede wszystkim zachęcający jest brak opłat dodatkowych. Klient korzystający z kredytu nie jest zobowiązany do ubezpieczenia pożyczki, założenia rachunku osobistego lub skorzystania z innych usług świadczonych przez bank. Maksymalna kwota, o jaką może ubiegać się kredytobiorca to 150 000,00 złotych, a najdłuższy, dostępny termin spłaty to 84 miesiące, co pozwala na elastyczne zaplanowanie warunków umowy, na które wpływ ma kredytobiorca.