Ilość wydatków przerosła Twoje możliwości finansowe? Wyprawka szkolna, naprawa samochodu, a może ostatni w tym roku wyjazd na wakacje? Wszystko to kosztuje, często więcej niż możemy się spodziewać. Zanim zrezygnujesz ze swoich planów, zastanów się, czy masz możliwość zdobyć potrzebną gotówkę w inny sposób, niż pożyczenie pieniędzy od najbliższych. Posiadając wystarczająco wysoką zdolność kredytową możesz bez przeszkód ubiegać się o zobowiązanie finansowe, które szybko zapewni Ci dostęp do pieniędzy. Chcesz przekonać się, które oferty będą najtańsze? W tym artykule polecimy Ci najkorzystniejsze zadłużenie tego miesiąca. Razem z nami przekonasz się, który bank dba o swoich Klientów i stara się, by okres spłaty nie był powodem kolejnych problemów finansowych.

Polecamy we wrześniu

Ilość kredytów gotówkowych może przytłoczyć nawet osoby, które miały już styczność z zadłużeniami finansowymi. Dlatego też chętnie polecamy ofertę, która znacznie wyróżnia się na tle pozostałych usług i gwarantuje niskie opłaty oraz bardzo dobre warunki związane z całym procesem ubiegania się o kredyt na dowolny cel. Zgodnie z rankingiem kredytów gotówkowych najlepszą ofertą jest usługa BGŻ BNP Paribas, czyli standardowy Kredyt Gotówkowy, dostępny zarówno dla nowych, jak i stałych Klientów banku.

Co sprawia, że oferta BGŻ BNP Paribas jest tak korzystna w porównaniu z innymi zobowiązaniami? Wpływ mają na to podstawowe warunki, które należy sprawdzić przed podjęciem decyzji o podpisaniu umowy kredytowej i złożeniu wniosku o pożyczkę.

  • Niskie oprocentowanie - 5,99%

  • Brak prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego

  • RRSO w wysokości 6,16%

  • Elastyczny okres spłaty sięgający nawet 120 miesięcy

  • Raty miesięczne o stałej kwocie

  • Maksymalna kwota zadłużenia to aż 200 000,00 złotych

  • Bank nie wymaga ubezpieczenia kredytu

  • Kredyt dostępny dla osób, które nie korzystają z żadnej usługi BGŻ BNP Paribas

  • Brak opłaty przygotowawczej

  • Możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowej prowizji

Złóż wniosek online i zweryfikuj wybraną ofertę

Na naszej stronie dostępne są formularze, dzięki którym możesz bezpośrednio skontaktować się z pracownikiem banku i zweryfikować ofertę, która Cię interesuje. To także świetny pomysł, by bez wychodzenia z domu i tracenia niepotrzebnie czasu zacząć ubiegać się o pieniądze, których potrzebujesz. Internetowy wniosek pozwala skrócić czas, w jakim bank wyda zgodę na zobowiązanie, co oznacza, że pieniądze na Twoim koncie pojawią się jeszcze szybciej.

Po wysłaniu wypełnionego wniosku, konsultant banku oddzwoni na Twój podany numer komórkowy, zależnie od czasu, w jakim zostanie wysłany wniosek, możesz oczekiwać na kontakt nawet w ciągu kilkunastu minut. Samo wysłanie wniosku nie zobowiązuje do podpisania umowy i skorzystania z konkretnej usługi, możesz jednak rozmowę z konsultantem wykorzystać w celu dokładnego poznania usługi i przeanalizowania warunków, które będą przez bank zaoferowane w Twojej indywidualnej sytuacji.