Brak pieniędzy jest dla Ciebie aktualnie największą przeszkodą i liczysz na pomoc banku lub firmy pożyczkowej? Kredyt gotówkowy gwarantuje szybki dostęp do pieniędzy, jednocześnie minimalizując opłaty, których możesz się spodziewać, korzystając z pożyczki pozabankowej. Mając warunki do otrzymania zgody kredytowej, warto rozważyć złożenie wniosku o kredyt w banku i zaoszczędzić pieniądze, a także mieć pewność, że warunki umowy będą dużo korzystniejsze niż w przypadku popularnych chwilówek.

Plusy kredytu gotówkowego

Pożyczki na dowolny cel dostępne w bankach, są najczęściej wybieranymi usługami finansowymi, ich popularność rośnie z roku na rok. Banki coraz chętniej oferują swoim wewnętrznym oraz nowym Klientom zadłużenia, które można zdobyć w bardzo krótkim czasie, bez konieczności ubezpieczania ich czy żyrowania. Maksymalna kwota wielu kredytów gotówkowych to nawet 200 000,00 złotych, a warunki zobowiązania najczęściej dostosowywane są do możliwości i potrzeb indywidualnego Klienta.

Jedną z największych zalet kredytu gotówkowego jest możliwość uniknięcia wysokich opłat i cieszenie się niskimi ratami, nieodczuwalnymi przez cały okres spłaty. Całkowity koszt kredytu może być bardzo atrakcyjny, należy jednak mieć na uwadze wszystkie opłaty i skupiać się na RRSO zadłużenia.

Atutem, który może przekonać wielu niezdecydowanych, jest fakt, że kredyt gotówkowy pozwala otrzymać pieniądze nawet tego samego dnia w którym zostanie podpisana umowa. To ogromne ułatwienie i gwarancja małej ilości formalności. Klient banku musi tylko wypełnić odpowiedni wniosek i dostarczyć oświadczenie lub zaświadczenie o swoich dochodach, bank bez udziału kredytobiorcy obliczy jego zdolność kredytową, a także sprawdzi historię wcześniejszych zadłużeń, co pozwoli określić, czy pożyczkobiorca jest wiarygodnym Klientem i nie stwarza zbyt wysokiego ryzyka finansowego.

Wyślij elektroniczny wniosek o kredyt gotówkowy

Chcąc przyspieszyć otrzymanie zgody kredytowej oraz wypłatę pieniędzy na Twoje konto, możesz zdecydować się na wypełnienie oraz wysłanie wniosku o kredyt dostępnego na naszej stronie. By prawidłowo uzupełnić formularz, musisz podać swoje podstawowe dane, które umożliwią przygotowanie oferty indywidualnie do Twoich potrzeb. Poza imieniem i nazwiskiem koniecznie wpisz numer telefonu, kwotę pożyczki, która Cię interesuje, a także numer PESEL, który będzie potrzebny do potwierdzenia Twojej tożsamości oraz wcześniejszego sprawdzenia Twojej historii kredytowej.

Wysłanie wniosku nie oznacza konieczności skorzystania z zadłużenia, może być wykorzystane wyłącznie w celu zapoznania się z ofertą i dokonania weryfikacji usługi względem tego, czego dokładnie oczekujesz od banku.

Ranking zobowiązań na dowolny cel

Na naszej stronie znajdziesz niezależny ranking kredytów gotówkowych, który pomoże Ci szybko wybrać najlepszą ofertę spośród 10 najlepszych sług tego typu.

Wystarczy, że poświęcisz kilka minut na przejrzenie warunków poszczególnych kredytów i łatwo będzie Ci podjąć decyzję, z jakiego zobowiązania chcesz skorzystać. Zachęcamy do korzystania z rankingu, nawet jeśli jeszcze nie masz pewności czy chcesz podpisać umowę kredytową, szybko przekonasz się jakich warunków możesz spodziewać się, wybierając kredyt, a także ile wynosi rata konkretnego zadłużenia.