Skorzystaj z pomocy, jaką oferujemy przyszłym kredytobiorcom. Dzięki nam, szybko zdobędziesz potrzebne pieniądze, dodatkowo zapewniając sobie najlepsze warunki i minimalne opłaty kredytowe. Na naszej stronie znajdziesz aktualny ranking kredytów gotówkowych oraz szereg poradników, które zawierają wiele cennych informacji dla kredytobiorców. Dowiesz się gdzie znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy, jakich ofert unikać, co możesz zrobić, by zwiększyć swoją zdolność kredytową, a także wiele więcej.

W tym artykule podpowiemy Ci gdzie wnioskować o kredyt, by mieć pewność, że zawarta umowa z bankiem przyniesie Ci najwięcej korzyści.

Ranking kredytów gotówkowych - TOP 3

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy i nie chcesz przepłacać, korzystając z kredytu gotówkowego? Poznaj trzy najlepsze zadłużenia, dostępne w popularnych bankach. To oferty które wyróżniamy ze względu na niski całkowity koszt zadłużenia, dzięki czemu nie musisz obawiać się wysokiej raty, która mogłaby spowodować trudności w spłacie zobowiązania.

Gdzie złożyć wniosek o kredyt gotówkowy? Polecamy ofertę BGŻ BNP Paribas, Alior Banku oraz PKO Banku Polskiego. Aby sprawdzić warunki wszystkich zadłużeń, sprawdziliśmy je pod względem warunków dostosowanych do przykładowego zobowiązania. Pod uwagę wzięliśmy kredyt w wysokości 10 000,00 złotych, rozłożony na 48 równych rat.

Najkorzystniej wypada Kredyt Gotówkowy w BGŻ BNP Paribas, którego RRSO wynosi tylko 5,11%, na drugim miejscu w rankingu znajduje się Pożyczka gotówkowa Alior Banku, której RRSO wynosi 9,88%, trzecie miejsce przypada Mini ratce na dowolny cel, która dostępna jest w PKO BP, a jej RRSO wynosi 12,20%.

Poza najniższymi opłatami te trzy zadłużenia na dowolny cel, wyróżniają się zdobyciem szybkiej decyzji kredytowej i wypłatą pieniędzy nawet w ciągu jednego dnia. Banki w ramach kredytu pozwalają dostosować maksymalną kwotę kredytu, a także okres, w jakim zostanie spłacone zobowiązanie.

Chcesz dowiedzieć się o tych lub innych ofertach czegoś więcej? Koniecznie sprawdź cały ranking kredytów gotówkowych na naszej stronie i zapoznaj się z opisami usług, które Cię zainteresują. Znajdziesz wiele informacji, które pozwolą Ci podjąć właściwą decyzję, korzystną dla Twojej sytuacji.

Unikaj ofert z wysokimi opłatami dodatkowymi

Twój kredyt może być bardzo atrakcyjny, musisz jednak pamiętać o kilku warunkach, na które należy zwracać uwagę, wybierając zobowiązanie. Nie skupiaj się na oprocentowaniu nominalnym, analizuj zarówno koszt płynący z odsetek, jak i wszystkie dodatkowe opłaty, w tym prowizję, opłatę przygotowawczą lub ubezpieczenie kredytu. Jako przyszły kredytobiorca musisz zdawać sobie sprawę, że to te niewielkie szczegóły mogą całkowicie zmienić przebieg całego zadłużenia i wielokrotnie zwiększyć jej koszt względem innych usług finansowych.

Zapewniamy, że z naszą pomocą uda Ci się dokładnie poznać wszystkie warte uwagi oferty i przede wszystkim zwiększyć swoją świadomość o usługach, które oferują dodatkową gotówkę na dowolny cel.