Wybór kredytu gotówkowego pozwala dostosować ofertę do własnych potrzeb. Nie musisz poświęcać wielu godzin na analizowanie kredytów i męczące wizyty w placówkach banków. Posiadając dostęp do internetu, a także kilka minut wolnego czasu, uda Ci się szybko i bezpiecznie porównać kilkanaście ofert bankowych. W tym celu zachęcamy do skorzystania z naszej strony i darmowych narzędzi finansowych, które oferujemy naszym czytelnikom. Przekonaj się, że kredyt gotówkowy nie musi być kosztowny w spłacie i dzięki skorzystaniu z oferty banku będziesz w stanie uzyskać pieniądze, których potrzebujesz.

Gdzie zapłacisz najmniej?

W tym miesiącu możemy wyróżnić jedną z ofert kredytowych, która zapewnia niskie oprocentowanie nominalne, a przede wszystkim pozwala uzyskać najniższą roczną stopę oprocentowania. Pożyczka Gotówkowa w Alior Banku zajmuje najwyższe miejsce w rankingu kredytów gotówkowych i zachęca atrakcyjnymi warunkami finansowymi oraz elastycznym okresem spłaty, który wynosi 60 miesięcy. Maksymalna kwota pożyczki w Alior Banku wynosi 200 000,00 złotych, należy jednak pamiętać, że kwota ta zależna jest od zdolności kredytowej usługobiorcy starającego się o zobowiązanie.

Pożyczka Gotówkowa dla przykładowego zadłużenia o wartości 10 000,00 złotych, rozłożonego w spłacie na 48 miesięcy, oferuje raty w kwocie 239,00 złotych. RRSO usługi wynosi zaledwie 7,12%.

Szukaj oferty z najniższym kosztem całkowitym

Jeśli chcesz, by Twoje zobowiązanie było korzystne przez cały okres trwania umowy, upewnij się, że wybierając ofertę masz na uwadze RRSO, a nie tylko oprocentowanie nominalne kredytu. Kredyt gotówkowy często związany jest bezpośrednio z opłatami dodatkowymi, o których należy pamiętać, decydując się na zobowiązanie. Mowa o prowizji, jaką bank pobiera za udzielenie kredytu, opłatę przygotowawczą, ubezpieczenie, które często jest wymagane przez bank, by uzyskać zgodę kredytową. Warto zwrócić uwagę także na to, czy bank nie wymaga od swoich Klientów skorzystania z dodatkowych usług, które również będą generować drobne, ale stałe opłaty, mowa o konieczności założenia rachunku bankowego, korzystania z karty płatniczej lub innej usługi finansowej.

Nie trać czasu i wyślij wniosek online

Kredyty gotówkowe zmieniły się na przestrzeni lat tak bardzo, że aplikując o pożyczkę, możesz liczyć na wypłatę środków nawet w ciągu jednego dnia. To ogromne ułatwienie, szczególnie dla tych osób, które chcą w krótkim czasie podreperować swój budżet lub muszą szybko poradzić sobie z niespodziewanym wydatkiem.

Wysyłając internetowy wniosek o kredyt możesz zaoszczędzić dużo czasu, a także zmniejszyć ilość formalności związanych z zadłużeniem. Pracownik banku będzie w stanie zadzwonić do Ciebie nawet w ciągu kilku minut i dokładnie przedstawić ofertę banku, która Cię zainteresowała. Będziesz mieć okazję zapoznać się z usługą, która zostanie dostosowana do Twoich możliwości finansowych.

Istotne jest także to, że wysyłając wniosek, nie zobowiązujesz się do podpisania umowy, możesz natomiast skontaktować się z kilkoma bankami i szybko porównać wszystkie ich warunki i przekonać się, który bank zapewni Ci najlepszą ofertę.